Lista ocen Hyundai Atos I 1.0 i 56KM 41kW 1997-2001 (84) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 95 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bojol@xl.wp.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Tragedia . Gdybym miał za wszystkie zapłacić tobym chyba Koreańczyków udusił. Ogólnie za duże pieniądze małe , bardzo awaryjne auto . W serwisie slyszalem , że tylko z moim autem mają takie problemy , ale Szef serwisu przyznał , że pomimo 90 tys. km przebiegu mój samochód jest wręcz w idealnym stanie . Inni jak przyjeżdżają to tu stuka , tam puka i piszczy , a kierowca tego nie słyszy . Dzięki temu serwisy mają mało pracy i reklamacji , a...
~JA
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
W tanim aucie nie oczekujmy luksusów. Autko jest niezawodne. Na chwilę obecną tanie w utrzymaniu. Niskie spalanie. Typowe auto miejskie. Zrywne, małe. Na trasach lub autostradach postrachu nie sieje ale tez nie jest zawalidrogą. Odpowiednia cena do jakości. Jeżeli ktoś wyda 5000 i będzie oczekiwał 7 sekund do setki, wygodnych siedzeń i komfortu to wybrał zły model. Jest to auto do jeżdżenia a nie do komfortowej jazdy.
~SPEC
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Kilkuletnie Atosy można nabyć za rozsądne pieniądze. Jako że jest to najmniejszy WAN na rynku, jest on bardzo dobrą propozycją jako auto miejskie jak też małe auto dostawcze. Jako ciekawostkę podam że udało mi się przewieść zapakowaną kabinę prysznicową razem z brodzikiem 90X90 plus dodatkowa armatura łazienkowa. To wszystko jednym kursem. Klapa z tyłu oczywiście zamknięta.
~Bordowy
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
za 12 tyś kupiłęm auto z niskim przebiegiem 30 tys od pierwszego właścieiela zrobiłem 10 tyś i jest OK! bardzo dobry miejski samochód nie na długie trasy, miasto to jego żywioł, idealnie się parkuje, mało pali. za te pieniądze mogłem kupic golfa 1996 z przebiegiem 125tyś a pewnie miał z 250tyś. wolę auto krajowe z udokumentowana przeszłością. POLECAM WSZYSTKIM!
~hynd
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Jako nowy to IMo - koszmar. Wersja z klimą, wspomaganiem i innmi drobiazgami kosztowała swego czasu niemal 40 tys. W używanych już jest znacznie lepiej. Jeśli nie trafimy na samochód, który był kiedyś vanem (a sporo takich jeździ) to można śmiało polecić. Te autka zwykle mają niewielkie przebiegi i nie są forsowane, więc pojeżdzą długo. Matizy jdnak i SC w tych lat są sporo tańsze
~bromba
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
w tej cenie można kupić wiele innych samochodów, przewaga atosa prima polega na wysokości dzięki której nawet wysoka osoba bez problemów poprowadzi to autko,ilość miejsca w środku sprawia że czujemy się jakby samochód był znacznie obszerniejszy niż to wynika z gabarytów zewnętrznych, ekonomia, ceny części zamiennych
~Maciej Burakowski maciej.burakowski@onet.eu
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
W tej klasie niewiele jest podobnych aut za te pieniądze. Seicento odpada, Matiz jest bardziej awaryjny i ma gorszy wygląd (ale to już kwestia gustu). Ja dałem 7500zł. Następny będzie chyba obecnie produkowany Atos Prime, bo jak dla mnie ten model to lider w klasie, chociaż, niestety, niedoceniany.
~Maciej Burakowski maciej.burakowski@onet.eu
~andrzej.woroniecki@ingnn.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Wnętrze jednak ubogie. Bardzo brakuje zegarka. Szary plastik wszędzie! Ale spore możliwości wewnętrznego taniego tuningu poprawiającego ten stan. Cena - trudna sprawa.Do wyposażenia bazowego jednak chyba za wysoka. Ale niezawodność i uroda rekompensują wszystko.
Dziennik kosztów dla Hyundai Atos I 1.0 i 56KM 41kW
~jgrabski@spetech.com.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Gdyby produkowali te auta w Polsce byłoby jeszcze lepiej (a powinni).Kupiłem w czerwcu 2001r auto z r 2000 dzięki czemu cena była naprawdę konkurencyjna w stosunku do innych marek. Tak naprawdę stosunek jakość/cena będę mógł określić po przejechaniu jeszcze .... powiedzmy 60 kkm.