Lista ocen Hyundai Atos II (20)

~emce@mmj.pl
Hatchback 1.1 i 12V 59KM 43kW
Zgrabny i oryginalny samochodzik za rozsądną cenę - nie zamieniłbym go na nic innego. DOtychczas nie miałem zaufania do koreańczyków, ale to auto podbudowało moją wiarę w południowokoreański przemysł motoryzacyjny.
2,9
~kwys
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
No nie kupiłbym sobie takiego. Cinquecento było po prostu... fajniejsze. I lepiej mi się nim jeździło.
3,3
~Alb
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Był to mój pierwszy samochód w 2010r wybrany jako kompakt na miarę moich gabarytów 203cm i pod tym względem sprawdzał się świetnie. Nie mniej jednak okazał się ten samochód dość nie trwałym, oraz w moim przypadku skoczyło się na uszkodzonej uszczelce pod głowicą ✖️
~NoNek
Hatchback 1.0 i 58KM 43kW
jest to moja pierwsza fura,wiec lepszej jeszcze niemialem.co do dynamiki-potrafi byc ciekawie,moim zdaniem na gazie wyciaga lepiej niz na benzynie
~lukaszzzz@op.pl
Hatchback 1.0 i 58KM 43kW
autko jest warte swojej ceny.gdyby byla klima no i jakis airbag to by bylo super
~jurekw164
Hatchback 1.1 i 12V 59KM 43kW
Antyreklamą dla firmy HYUNDAI jest serwis, zwłaszcza gwarancyjny, doświadczyłem fikcyjności 3-letniej gwarancji przy arogancji centrum Hyundai
2,9
~Lelo
Hatchback 1.0 i 58KM 43kW
Oj samochód całkiem zgrabny jak na poruszanie sie po dużych miastach jednak wsteczny zle wchodzi i nalezy nieraz kilka razy odsprzeglac skrzynie a i to nieraz nie pomaga by uchronic sie przed lekkim zgrzytem. Dynamika jazdy dosc dobra jak na parametru silnika ale tylko na niskim biegu. Dość przestronnie wśrodku i jak sie potrafi do pakowne autko. Jeszcze jedna sprawa to dgrania kierownicy przy predkości kolo 100 km/h juz przy 110 km/h robi sie...
~adamax@hoga.pl
Hatchback 1.0 i 58KM 43kW
Super samochód. Dziwi mnie tylko, że ludzie wolą kupować złom z Zachodu.
3,3
~jurekw164
Hatchback 1.1 i 12V 59KM 43kW
Auto najlepsze z maluchów -serwisy autoryzowane tragedia - praktycznie brak gwarancji na HYUNDAJE

Usterki Hyundai Atos II

Hyundai Atos II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,5
~YourkO
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
problemy ze sprzęgłem - wchodzi na duże obroty i nie ciągnie - serwis bezradny :( (Skrzynia biegów)