Lista ocen Hyundai Coupe I (70) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 64 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~czarli em
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Z naprawami nie mam problemów z tego względu że mój znajomy jest mechanikiem-amatorem, ma duży garaż i podnośnik także co do ceny napraw trudno mi się wypowiedzieć bo wszystko robię za \"flaszkę\". Auto jest dosyć prostej konstrukcji także każdy kto ma pojęcie o mechanice naprawi wiele rzeczy. Spalanie jest bardzo w porządku, spokojna jazda po mieście (czasem wyprzedzanie jakiegoś golfa albo mały wyścig od świateł do świateł i nigdy nie wziął...
~Gregory25
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Spalanie jest super niskie, jak na silnik 2.0 16V DOHC. Nie wiem, jak jest z benzyną, ale gazu bierze mi od 11 do max. 14,5. Co do części... to zależy co się zepsuje. Ale koszty napraw są naprawdę standardowe, wbrew różnym opiniom, tych co nigdy nie mieli doczynienia koreańczykiem :-) No chyba, że przyjdzie nam np wymienić jakeś elementy karoserii, to sama klapa kosztuje ok. 4tys. zł :-) Wiem, bo miałem wgniecioną i ją klepałem, jak się...
~JohnnyB
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
No to tu musze powiedziec ze auto lekko mnie zawiodło, Teraz wiem że BMW 328 moze być tak samo ekonomiczne. Na trasie bez klimy z prędkoscią do 120 dałem radę osiagnąć spalanie nieco powyzej 8 litrów. W mieście jest to około 12 litrów. Srednia wychodzi równo 10 litrów. Mimo iż robie tym autem dość rozsądne przebiegi póki co nie instaluje instalacji gazowej, chodź wiem ze w tych silnikach gaz radzi sobie naprawde dobrze.
~marko
Coupe 1.6 16V 116KM 85kW
Spalanie gazu uzależnione jest o sposobu jazdy ja jeździłem swoim Coupe głownie do pracy tj.50km dziennie więc spalanie było w granicach 9 litrów, co do kosztów napraw to ceny są bardzo niskie w porównaniu z innymi markami.Czasami był problem z dostępnością części i trzeba było szukać ich samemu ale dzięki internetowi można było znaleźć wszystko i to w bardzo dobrej cenie
~GBICKI
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
powiem tak lubi wypic jak na 156km mocy no ale w miescie tak spalanie przy niespokojnej jezdzie to 11-13l, trasa mialem okolicznosc jechania w trasie 1800km i powrot po tyg spalanie srednio mnie zaskoczylo bo wyszlo mi 8-9.5l na sto. A powiem ze jechalem 140-170km/h przy 200km/h tu juz wir ale kto w polsce tak jezdzi jak ledwo mozna sie do 120 rospedzic hehe
~lart
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
przed modyfikacją dałbym doskonale za 6-8 l/100 km bo to najbardziej ekonomiczny samochód sportowy (hyundai znacznie ograniczył moc układem wydechowym a na polskim rynku także i elektroniką co pozwoliło uzyskać takie wyniki) po uwolnieniu koników już nie jest tak różowo :P części są stosunkowo bardzo tanie (nie dotyczy autoryzowanych stacji)
~wojtek9917
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
nie mam zastrzeżeń ! mam auto w gazie i jestem bardzo zadowolony ! jedyne co wymienilem w moim autko to sprzęgło ( 500 zł z robocizną ) wiec cena przestepna . dojezdzam na treningi i do szkoly czyli robie ok 20 - 30 km dziennie , bak gazu ( 35 L ) starcza mi na ok. 3 tyg ! jestem zadowolony !
~NieAmator
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Tu jestem bardzo miło zaskoczony trasa Kielce Gdańsk Kielce 2 osoby plus motor honda 450 CB w bagażniku prędkości średnio to 140-160 spalanie 7 litrów przy jeździe ok 80 km/h spali 6 litrów. Miasto korki od czasu do czasu łyknięcie jakichś niemieckich szkutów od świateł do świateł nie łyknie więcej niż 10
~Qwert
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Spalanie na przyzwoitym poziomie (ok. 9,5 l przy jeżdzie mieszanej, w trasie mniej, co przy 2.0l 140KM silniku jest dobrym wynikiem). Przystepne ceny częsci (nawet oryginalnych z serwisu). Auto o dośc prostej konstrukcji, zatem ceny napraw nie są wysokie i nie wymagają specjalistycznej obsługi.
~Erni677
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
dobrze nie doskonale ze względu na to zużycie paliwa. To nie jest ekonomiczne autko. chociaż w trasie jak włączam tempomat potrafi mile zaskoczyć. Części są toche droższe ale co z tego :D jak hyundai coupe rzadko się psuje. a jak się o niego dba to wcale, wymienia się tylko części typowo eksploatacyjne.