Lista ocen Hyundai Coupe I 2.0 i 16V 137KM 101kW 1996-1999 (36) - Ergonomia

Na liście zabraknie 47 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~JohnnyB
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
no tu powiem ze należy się troche przestawić, mam innego azjatę ale włącznik tylnych wycieraczek jest tam gdzie powinien a tu, na desce rozdzielczej pod kierownicą, na początku nie mogłem go znaleźć. śmieszne jest to ze obok włącznika tylnej wycieraczki jest włacznik spryskiwacza tylnej szyby :-), fajnym rozwiązaniem jest schowek na okulary przeciwsłoneczne podsufitce przy lampce. Szkoda tylko ze korzystam z oklularów korekcyjnych i nie noszę...
~konrad027
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
ogolnie dobrze. wszystko na swoim miejscu. pokretla od nawiewow duze wygodnie. sterowanie szybami lusterkami ok. wlacznik wycieraczki z tylu troche nie dogodnie umieszczony. kierownica za duza! na pewno nie do sportowej jazdy. reszta ok
~Gregory25
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Wszystkie przyciski i pokrętła w zasięgu ręki. Rozmieszczenie naprawdę przemyślane. Miałem wcześniej BMW 318 trzydrzwiową i muszę przyznać, że dopuki nie przejechałem się coupe, to wydawało mi się, że przycisków nie można już lepiej rozmieścić.
~Graveir
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Ktokolwiek wymyślił sterowanie lampami przeciwmgielnymi za manetką migaczy, oraz wycieraczką, spryskiwaczem i ogrzewaniem tylnej szyby za manetką wycieraczek, powinien się poważnie puknąć w czaszkę. Reszta, w zasadzie, w normie.
~M&M
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Jedynym minusem jest dla mnie trochę daleka droga do radia :) żeby zmienić stację trzeba się troszkę wychylić w dość nienaturalny sposób, co ma potencjalną szansę być niebezpieczne. Po za tym - wszystko idealnie.
~marcinuss
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Standardowo jedynym mankamentem jest zbyt duza odleglosc od odtwarzacza cd,mp3 do ktorego to trzeba sie ciagle nachylac.Rozwiazaniem moze byc sterownik na kole kierowniczym.
~Pan Skarbonka
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Wygodne fotele kierowcy i pasażera. Dużo miejsca na nogi. Nie jest to limuzyna, ale do podróżowania w dwójkę lub samotnie sprawdza się zaskakująco dobrze. Spory bagażnik.
~GBICKI
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Idealne rozplanowanie wszystkich przelacznikow moja pelna opcja tego auta mnie poprostu zaspokaja w calosci wszystko co trzeba pod rega nie trzeba szukac po omacku
~NieAmator
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Plastiki przyjemne w dotyku, Zaokrąglone pokrętła nawiewów bardzo miło się prezentują ciekawy kształt deeski rozdzielczej sporo schowków dla mnie Bajka.
~Calmwater665@gmail.com
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Nie miałem żadnych problemów z przyzwyczajeniem się. Może umieszczenie włącznika tylnej wycieraczki nie jest rewelacyjne, poza tym nie mam zastrzeżeń.