Lista ocen Hyundai Coupe I 2.0 i 16V 137KM 101kW 1996-1999 (41) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Brock Lesnar
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Cóż... zakupiłem autko z poważną usterką ( jako, że z automatem nie miałem wcześniej docznienia to nawet nie wiedziałem, że takowa jest), a mianowicie uszkodzony był tylni dekiel skrzyni biegów (autko było wyremontowane po lekkiej stłuczce na skutek której powstała w/w. usterka). Części tej dostać niegdzie nie mogłem, a zamówienia nikt nie chciał się podjąć (m.in. Hyundai). Część została dorobiona u nas na tokarce i wszystko jest ok !!!. Koszt...
~JohnnyB
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Póki co odpukać nic poważniejszego, klocek mi się skończył i wysunął się z zaciku, wpadł miedzy tarczę i ją oprostu zarżną. Po zakupie, wymieniłem rozrząd z pompą, wszystkie paski, świece, miskę olejową, uszczelke pod pokrywą zaworów. wszystkie płyny, nabiłem klimę, kupiłem nowe opony, wymieniłem akumulator, wymieniłem elastyczny łacznik tłumika. Ale to wynikało z faktu ze mój egzemplarz HC był mało używanym autem i wszystko miał fabryczne, a...
~M&M
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Do tej pory (posiadam auto od ponad roku) ŻADNYCH poważnych usterek mechanicznych. Po zakupie auta dla pewności wymieniłem tylko rozrząd, ale to powinien być obowiązkowy krok po zakupie używanego auta. Niestety blacha nieco koroduje przy tylnych nadkolach i na masce, ale od roku nic się nie zmieniło, więc póki co nawet się za to nie zabrałem...
~mariuccio73@gmail.com
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
na dzień dobry musiałem wymienić wszystkie tarcze hamulcowe i klocki prawy przegub i wahacz oraz byl problem z ręcznym Troszke wqrzające jest to ze przefdnie tarcze trzeba wymienic łacznie z łozyskami a to spory jednak koszt 300pln za komplet(tarcza plus łożysko)plus jeszcze robocizna
~Calmwater665@gmail.com
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Póki co nic się nie psuje i niech tak zostanie. 4 tylko dlatego, że z jednej strony przy nadkolu włazi mi rdza, będę musiał się tym zająć. Nadkola to podobno wrażliwe miejsce tego autka, niemniej jest całe w ocynku, więc wszystkie golfy III niech się schowają :P
~Graveir
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Rdza. Rdza, rdza, rdza i jeszcze raz rdza. I jeszcze trochę rudej szmaty na dokładkę. Tylne nadkola, progi i elementy montażowe tylnego zawieszenia to obowiązkowe elementy do obejrzenia przy zakupie.
~Qwert
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Jak na auto 15 letnie wykazuje się wysoka niezawodnością. Brak poważnych usterek, Przez 3 lata eksploatacji poza płynami oraz filtrami musialem wymienic tylne amortyzatory oraz klocki hamulcowe.
0,0
~Erni677
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
poważne usterki, nie mam co napisać - brak, jedynie to o czym wszyscy wiedzą zauważyłem na tylnym błotniku pęcherze korozji ale po tylu latach uwazam że mają prawo się pojawić. ale dla mnie to zaden problem
~Christoffo
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Zależy w jakim stanie się kupi auto, ja miałem pecha bo była doje#ana skrzynia biegów, więc musiałem wydać troszkę kasy na nową, ale tak poza tym to żadnych poważniejszych usterek nie było
Dziennik kosztów dla Hyundai Coupe I 2.0 i 16V 137KM 101kW
11,9
10,5
~czarli em
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Jest okej. Ceny części standardowe. Trzeba tylko poszukać. Przykład: cena pewnej części w jednej firmie: 240 złotych. W drugie firmie (3 kilometry dalej) 90 złotych.