Lista ocen Hyundai Coupe I 2.0 i 16V 137KM 101kW 1996-1999 (51) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Calmwater665@gmail.com
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Według mnie od coupe nie ma co oczekiwać, że zmieszczą się w nim 4 panowie po 2 metry wzrostu każdy :P Z przodu - bardzo dużo miejsca, z tyłu - dużo przestrzeni na nogi, ale osoby powyżej 1.65-1.7 metra muszą wybierać, czy chcą przechylić głowę w bok, czy do tyłu, czy może wybrać rozwiązanie siłowe i wypchnąć tylną szybę głową ;P U mnie rodzina płakała, że autko 3drzwiowe, teraz wszyscy zadowoleni...
~wincza@wp.pl
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Wprawdzie na tylnej kanapie mało miejsca, szczególnie nad głową ale biorąc pod uwagę, że to jednak coupe, a więc samochod raczej dla 2 osób, oceniam bardzo dobrze. Kierowca i pasażer z praqwej strony siedzą bardzo wygodnie. Po długiej podróży rzędu 1700 km, byłem mniej "pokręcony" niż po takim samym dystansie w Passacie i Mercedesie klasy C.
~Toye
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Jak to w sportowym coupe miejsca dosyć jest dla dwóch osób. Pasażerowie na tylnej kanapie mogą mieć powody do narzekań (chyba że ich wzrost nie przekracza 165 cm.),ale kupując to auto chyba każdy wie na co się decyduje. Jeśli chciałbym przestrzeni to w podobnej cenie kupiłbym omegę w kombi.
~M&M
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Jako iż jest to coupe, ocenę wystawiam tylko dla kierowcy i pasażera: I jest tego miejsca bardzo dużo, o wiele więcej niż wskazują na to gabaryty auta. Mam prawie 180cm, i ważę jakieś 85kg i jest idealnie. Co ciekawe: Z tyłu tak czy inaczej jest sporo miejsca - dla dwójki dzieci w sam raz.
~Pan Skarbonka
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Z przodu wystarczająco miejsca nawet dla wysokiej osoby (194 cm), chociaż przy odchyleniu fotela na jakim jeżdżę konsola jest już trochę za daleko. Z tyłu miejsca jak na coupe wręcz sporo, jak na samochód rodzinny skandalicznie mało... Ponieważ jeżdżę bez pasażerów z tyłu, wystawiam 5.
~JohnnyB
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
jak na Coupe bardzo dobrze, zarówno z przodu jak i o dziwo z tyłu. mam ponad 180 i ważę ponad 100 kg i jeżdżę w miarę wygodnie, muszę siedzieć troszkę dalej niż w Mazdzie ale fotele wygodnie, dobrze trzymają na boki, chodź tyłek mi jeździ po siedzisku bo auto jest w skórze :-D
~Erni677
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
dla kierowcy i pasażera z przodu mega wygodnie bardzo dużo miejsca na nogi fotele świetnie wyprofilowane. nawet dalekie podróże nie są męczące. z tyłu sporo miejsca na nogi i wygodnie ale dla osób do 170 cm wzrostu. Powyżej trzeba się schylić ale nie ma tragedii
~Qwert
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Z przodu dużo mniejsca, nawet dla wysokich osób, z tyłu ograniczenia względem przestrzeni nad głową (osoby powyżej 175 mogą ocierac głową o podsufitkę, choć mają dużo mniejsca na nogi). Jednym słowem auto wygodne dla 2 dorosłych osob i dziecka.
~czarli em
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Z przodu jest bardzo fajnie. Mam 190 cm wzrostu i ważę sto kilo (mięśnie nie tłuszcz;)) i jeździ mi się bardzo wygodnie. Z tyłu niestety jest miejsce dla dzieci lub na zakupy. Dwie szczupłe i nie za wysokie osoby też wytrzymają na krótkich odcinkach.
~oleksmar@wp.pl
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Z przodu jest bardzo dużo miejsca, z tyłu wysocy pasażerowie muszą się dobrze usadowić.za to po złożeniu tylnych siedzeń i fotela "teściowej" z przodu - można przewozić paczki ściennych paneli przy zamkniętym bagażniku