Lista ocen Hyundai Coupe I 2.0 i 16V 137KM 101kW 1996-1999 (38) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~M&M
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Łącznie z opłaceniem podatków i wykonaniem wszystkich podstawowych czynności po zakupie (wymiana filtrów, oleju, rozrządu, klocków x2 i niestety 4 łożysk) Auto kosztowało mnie w sumie około 8-9 tysięcy. To nie dużo, biorąc pod uwagę, że od tego czasu jeżdżę praktycznie bezawaryjnie, w naprawdę fajnym, mimo upływu lat i kilometrów wciąż pięknym wnętrzu.
~JohnnyB
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Tytaj rewelacja, za groszę mozan kupić ciekawę oryginalne Coupe, którego utrzymanie sprowadza się tylko do tankowania, a jeśli i któś zainwestuje w LPG to i te koszty zminimalizuję. Skóra klima, piękny żółty kolor, niebagatelny wygląd i przyzywoitę osiągi za małe pieniądze, tego nie da nam żadne inne auto tego segmentu w takich pieniadzach
~qzmp
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Nowe samochody są drogie, używane już za śmieszne pieniądze można kupić - i warto. Jakość (zawieszenie chociażby - po 6 latach jest nietknięte i sprawuje się lepiej niż inne samochody w tej klasie). Trochę paliwa spala ten samochód - ale coś za coś! Komfort, bezpieczeństwo i dobra zabawa gwarantowana!
~Christoffo
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
I tu też dla mnie max, Auto nie jest drogie, może dlatego, ze nie jest popularne, jakość dobra nie mam nic do zarzucenia, jestem zadowolony, że mam to auto. Polecam wszystkim tym, którzy nie chcą mieć kolejnego vw, bmw czy hondy na osiedlu...
~czarli em
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Auto bardzo tanie, jest dobrą bazą pod tuning, śliczna sylwetka. Trzeba mocno się naszukać za dobrym egzemplarzem ponieważ po kupieniu średnio zadbanego trzeba zrobić wiele rzeczy- ale potem już tylko jazda i przyjemność.
~Erni677
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Jakoś do ceny jest śmieszna. Auto zaje**ste. jak go kupiłęm znajomi nie kojażyli go wogóle bo jest raczej rzadko spotykany myśleli po wyglądzie że jest o połowe młodszy i kilkukrotnie droższy niż w rzeczywistości.
~wojtek9917
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
teraz trudno ocenić , trzeba mieć szczęscie , zeby trafic na zadbany egzemplarz ! ale uważam że cena po której teraz są ( 4 - 6 tys. ) jest naprawdę dobra w porownaniu do jakosści auta !
~lolo
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
fura ładniutka a cena w porównaniu do np. ślicznego Eclipsa bez porównania gorąco polecam (szkoda mi go sprzedawać jak cholera, ale rodzina się powiększyła i muszę go oddać...i kupić jakieś kombi :(
~Damian_Wwa
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Za takie pieniądze samochód świetny, bogate wyposażenie , jakość elementów w kabinie ekstra, widać że nie oszczędzano przy jego tworzeniu. DUŻY PLUS
~Calmwater665@gmail.com
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Co mogę mieć za te pieniądze? Nowego Fiata500 w najuboższej wersji? Seicento? Nie, za drogo... Zapraszam na http://forum.hyundaicoupe.pl/