Lista ocen Hyundai Coupe II (62)

~Therione
Coupe 2.0 i 16V 138KM 101kW
Jak za tą cenę auto rewelacja! Bardzo fajne w eksploatacji- silnik dość zrywny- cudów nie ma, ale przy zastosowanym przełożeniu skrzyni biegów (dość krótkim) jak na koreańskie auto przystało prowadzi się świetnie.
~LethalPwnager
Coupe 2.0 i 16V 143KM 105kW
Ocena dobry+. Auto jest bardzo przyjemne do jazdy oraz utrzymania. Nie jest jednak bez wad o czym trzeba pamiętać. Wspaniała opcja dla osób które szukają niedorgiego auta o sportowym zacięciu i fantastycznym wyglądzie. Auto przyciąga uwagę! Co raz ktoś się ustawia obok gotowy się ścigać, przechodnie też się oglądają :) Codziennie jestem nim zachwycony gdy do niego wsiadam lub wysiadam. Pamiętaj jeszcze, że kupno samochodu to jedno, a...
~Tomas
Coupe 1.6 16V 114KM 84kW
To auto ma w sobie coś takiego, że każdego dnia idąc do garażu mam usmiech na gębie, a po ruszeniu -dziką satysfakcje ze jest mój!!
3,3
~Kierowca Hundaia
Coupe 2.7 i V6 24V 167KM 123kW
Ogólnie strasznie upierdliwe auto, części drogie, można się ratować po forach. W wieku lat 10 zaczął kwitnąć. Cieszyłem się z niego 2 razy, spełniłem małe motoryzacyjne marzenie (kto grał w NFS wie). Jego największą zaletą jest to, że jest ładne. Cokolwiek naprawić to pincet się u mechanika zostawia (nawet za głupie świece). Kto myśli, że będzie nim śmigał na co dzień niech się 2 razy zastanowi. Ja cieszę się, że go już nie mam. W rok poznałem...
~Lucasito
Coupe 1.6 16V 114KM 84kW
Samochod imponuje przede wszystkim wygladem. Do tego ladnie chodzi. Raczej malo awaryjny. Mi bardzo odpowiada.
~Jay-z
Coupe 2.0 i 16V 143KM 105kW
Samochod bardzo ladnie sie prezentuje za rowno w srodku jak i na zewnatrz. Jazda tym samochodem sprawia przyjemnosc. Na uwage zasluguje zestaw audio. Samochod wyposazony juz w podstawowy system audio (pomimo brzydkiego design´ radia sugerujacy niska jakosc) zadowoli 90% osob poprzez jakosc niskich tonow i basow (6 glosnikow wystarcza idelanie) . Doskonale sie prowadzi. Szyby atermiczne utrzymuja cieplo w samochodzie i niepozwalaja by sie...
~Isarion
Coupe 2.0 i 16V 143KM 105kW
Świetne auto z zacięciem sportowym, po dobrych drogach płynie i trzyma się nawierzchni jak poseł stołka, precyzyjna i skrzynia, genialnie zestrojone zawieszenie do tego zwraca uwagę płci piękniej i nietylko :) Tanie w częściach i niezawodne, jeśli się o nie dba potrafi się odwdzięczyć. W tym segmencie aut nie znajdziecie lepszej pozycji o takim wyglądzie i parametrach.
~Arturrrrossssss1982
Coupe 2.0 i 16V 143KM 105kW
Najpiękniejsze auto jakie miałem. Stosunek jakość/cena/emocje BEZKONKURENCYJNY. Chyba już go nigdy nie sprzedam ;)
3,3
~mmax88
Coupe 2.0 i 16V 138KM 101kW
Brzydkie, kiepskie materiały, ale też tanie i dobrze jeździ. Bardzo słaba pozycja za kierownicą, ale frajda z jazdy jest
~Perez85
Coupe 1.6 i 16V 105KM 77kW
autko bardzo ładnie się prezentuje wzbudza zainteresowanie wśród innych uczestników ruchu, przy czym daje niezmiernie dużą frajdę z prowadzenia się i w brew pozorom wygodne autko !!