Lista ocen Hyundai Coupe II (38) - Całokształt

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jay-z
Coupe 2.0 i 16V 143KM 105kW
Samochod bardzo ladnie sie prezentuje za rowno w srodku jak i na zewnatrz. Jazda tym samochodem sprawia przyjemnosc. Na uwage zasluguje zestaw audio. Samochod wyposazony juz w podstawowy system audio (pomimo brzydkiego design´ radia sugerujacy niska jakosc) zadowoli 90% osob poprzez jakosc niskich tonow i basow (6 glosnikow wystarcza idelanie) . Doskonale sie prowadzi. Szyby atermiczne utrzymuja cieplo w samochodzie i niepozwalaja by sie...
~LethalPwnager
Coupe 2.0 i 16V 143KM 105kW
Ocena dobry+. Auto jest bardzo przyjemne do jazdy oraz utrzymania. Nie jest jednak bez wad o czym trzeba pamiętać. Wspaniała opcja dla osób które szukają niedorgiego auta o sportowym zacięciu i fantastycznym wyglądzie. Auto przyciąga uwagę! Co raz ktoś się ustawia obok gotowy się ścigać, przechodnie też się oglądają :) Codziennie jestem nim zachwycony gdy do niego wsiadam lub wysiadam. Pamiętaj jeszcze, że kupno samochodu to jedno, a...
~Kierowca Hundaia
Coupe 2.7 i V6 24V 167KM 123kW
Ogólnie strasznie upierdliwe auto, części drogie, można się ratować po forach. W wieku lat 10 zaczął kwitnąć. Cieszyłem się z niego 2 razy, spełniłem małe motoryzacyjne marzenie (kto grał w NFS wie). Jego największą zaletą jest to, że jest ładne. Cokolwiek naprawić to pincet się u mechanika zostawia (nawet za głupie świece). Kto myśli, że będzie nim śmigał na co dzień niech się 2 razy zastanowi. Ja cieszę się, że go już nie mam. W rok poznałem...
~small
Coupe 2.0 i 16V 138KM 101kW
jestem starszym czlowiekiem cale zycie marzylem o sportowym samochodzie w zyciu mialem 25 sam nigdy sportowego bo rodzina duza bo trzeba czterodrzwiowy zawsze kochalem hultaje jestem ekspertem w ich naprawie i eksploatacji teraz mieszkam w usa i mam dwa coupe jeden z 97 130 tys mil drugi 2003 20tys mil w 2007 wracam do kraju razem z moimi hultajami i to sa moje ostatnie auta w zyciu tym pierwszym zwiedzilem cala ameryke
~Isarion
Coupe 2.0 i 16V 143KM 105kW
Świetne auto z zacięciem sportowym, po dobrych drogach płynie i trzyma się nawierzchni jak poseł stołka, precyzyjna i skrzynia, genialnie zestrojone zawieszenie do tego zwraca uwagę płci piękniej i nietylko :) Tanie w częściach i niezawodne, jeśli się o nie dba potrafi się odwdzięczyć. W tym segmencie aut nie znajdziecie lepszej pozycji o takim wyglądzie i parametrach.
~zabojcafinow@buziaczek.pl
Coupe 2.0 i 16V 138KM 101kW
Hmm, po prostu najpiekniejsze auto swiata. Nie mowie tu nawet o tym, ze srednio raz dziennie jak sie zatrzymuje na czerwonym swietle, jakas stuningowana blondyna rzuca mi sie na maske, ale po prostu styslistyka tego samochodu bardzo pozywywnie dziala na moj zmysl estetyczny. Poza tym fantastycznie sie nim jezdzi - dynamiczny, elastyczny, sportowy, czego chciec wiecej
~Zenobi Chrabąszcz
Coupe 2.0 i 16V 143KM 105kW
Nie kupił bym takiego samochodu :) chyba że ktoś lubi dużo dup wyrywać na wiejskich dyskotekach i ma jakiś kompleks. Bo ani to sportowy samochód, ani duża moc, ani fajny wygląd, Taki tam koreański wynalazek z ryżu. Lepiej już kupić sobie audi TT chyba że ktoś kupuje ryża z powodu małej ilości kasy i dużych aspiracji.
~yacek.2@interia.pl
Coupe 2.0 i 16V 138KM 101kW
To drugie coupe w mojej karierze, ten jest po prostu b. ładny , szereg wysmakowanych detali , lusterka, błotniki, drzwi bez ram, dwie końcówki wydechu, b. dobre reflektory projektorowe, b.rzadki , wzbudza zainteresowanie (na szczęście nie złodziei). Reasumując: piękne Coupe dla indywidualistów.
~Bardzoelokwentny
Coupe 2.0 i 16V 138KM 101kW
To auto dla młodych ludzi lubiących zwrócić na siebie uwage. Mina kolegi w bmw 528i 2.8l automat:) 194km (chyba) na światłach bezcenna szlismy równo :) a ja się wybiłem do przodu dociągnełem do 160km/h 4 bieg nie wiem jakby dalej poszedł bo światła były.
~Therione
Coupe 2.0 i 16V 138KM 101kW
Jak za tą cenę auto rewelacja! Bardzo fajne w eksploatacji- silnik dość zrywny- cudów nie ma, ale przy zastosowanym przełożeniu skrzyni biegów (dość krótkim) jak na koreańskie auto przystało prowadzi się świetnie.