Lista ocen Hyundai Coupe II (27) - Ergonomia

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jay-z
Coupe 2.0 i 16V 143KM 105kW
Bardzo wygodnie sie siedzi. Fotele a´la sportowe swietnie trzymaja na zakretach, dodatkowo istnieje mozliwosc podparcia prawej reki co rowniez naklada sie na komfort jazdy. Ergonomia otrzymuje ocene 5 jezeli oceniamy ergonomie jazdy na przednich fotelach, gdyz tylnie siedzenia pozostawiaja wiele do zyczenia szczegolnie dla osob wysokich, ktore to dosc czesto podczas jazdy moga udezyc w szybe(jest ona dosc scieta).
~Arturrrrossssss1982
Coupe 2.0 i 16V 143KM 105kW
Do niczego nie mogę się przyczepić-wszystko na swoim miejscu. Trochę przeszkadza mi plastik na desce rozdzielczej nad licznikiem-nie chodzi o wygląd który jest ok, ale o to że... ten plastik odbija słońce i w miejscu widzenia kierowcy pojawiają się odbłyski słońca-aż dziwie się że nikt o tym nie wspomniał-ale da się wyżyć. możliwe że nakleję coś na to i będzie po problemie...
~mmax88
Coupe 2.0 i 16V 138KM 101kW
Nie jest to auto wygodne - raz miałem okazję przejechać trasę ok 600 km (300 km plus powrót) po dobrej jakości drogach i miałem ochotę zostawić auto na poboczu i wrócić na nogach... Głośno, siedzenia bardzo niewygodne - nie to że sportowe, po prostu niewygodne. Na dodatek praktycznie zero trzymania bocznego.
~Therione
Coupe 2.0 i 16V 138KM 101kW
Auto ogólnie fajnie dopracowane, b. komfortowe, lecz np. duży rozmiar tylnej klapy bagażnika sprawia, że czasami rezonuje i drży podczas jazdy - może nie ma wpływu na akustykę, ale oklejone paski elektrycznego podgrzewania rozmywają obraz za szybą.
~Tomas
Coupe 1.6 16V 114KM 84kW
przód rewelacja, z tyłu osoba 180cm ma problem z dopasowaniem bezpiecznej odległości głowy od tylnej szyby, niższe osoby -wszystko okej, z przodu rewelacja- wygodnie, sporo miejsca na nogi, przełączniki pod ręka- idealnie
~Perez85
Coupe 1.6 i 16V 105KM 77kW
wszystko jest ergonomiczne :) może poza tym że autko jest niskie i ma mało miejsca z tyłu !! no ale przecież nie o to chodzi w tym aucie !! więc jak na tą klasę aut wystawiam mu najwyższą notę :)
~yacek.2@interia.pl
Coupe 2.0 i 16V 138KM 101kW
świetnie rozplanowana deska, ze sportowymi alu akcentami , tworzywa wysokiej jakości , kierownica świetnie leży w dłoniach , fatalny przycisk klaksonu na środku koła ,
~szoszo
Coupe 1.6 i 16V 105KM 77kW
myśle ze wszystko jest pod rękom jedynie sterowanie kompa mogło by byc nie przy licznikach przeszkadza to w przełanczaniu podczas jazdy
~LethalPwnager
Coupe 2.0 i 16V 143KM 105kW
Wszystko jest na swoim miejscu, do małych wad można zaliczyć mały schowek i podsłokietnik, ale wszystkeigo mieć nie można :)
~Kierowca Hundaia
Coupe 2.7 i V6 24V 167KM 123kW
W porządku. Miałem wersję z klimatronikiem, trzeba oderwać wzrok od drogi, żeby coś przestawić, poza tym wszystko na miejscu :)