Lista ocen Hyundai Coupe II (37) - Silnik

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~markiz
Coupe 2.0 i 16V 143KM 105kW
totalna porażka. Kupując to miałem na myśli że dostane samochód sportowy lecz sportowy w nim jest tylko wygląd no i zawieszenie. Silnik taki jak w Elantrze Sonacie DOHC16V czyli stara przestarzała jednostka, która występuję w normalnych miejskich samochodach. Przyspieszenie od 0 do 100 trwa 9.5 sekundy ;) po prostu śmiechawa, w pewnym sensie jest mi nawet wstyd bo bierze mnie praktycznie większość aut. Nie wiem czym się podniecają osoby, które...
~Lucasito
Coupe 1.6 16V 114KM 84kW
Silnik doskonaly, w koncu mady by mitsubishi. Bardzo elastyczny a przy tym nie brakuje mu dynamiki. Na piatce mozna spokojnie 50km/h jezdzic. Chcac przyspieszyc dynamicznie z tych 50ciu wrzucamy 2jke i mamy spore kopyto. 2 stowy na a4 silnik 1.6 dal rade (chociaz jak na ten samochod, biorac pod uwage konstrukcje, bylo to troszke zbyt duzo).
~Kierowca Hundaia
Coupe 2.7 i V6 24V 167KM 123kW
Silnik ma swoje zalety, duży ciąg z niskich obrotów, ze stożkiem piękny dźwięk ale też i wady, na wolnych obrotach delikatnie trzęsło autem, spala ile się wleje, gaz niewiele pomaga, przy ciężkiej nodze 25l./100 km nie jest wyczynem, ale jeżdżąc spokojnie można było jeździć w ok. 15l.(mam na myśli lpg).
~szoszo
Coupe 1.6 i 16V 105KM 77kW
Jeżeli komuś nie zależy na mocy i osiągach tylko na wyglądzie auta to ten silnik jest wystarczający czytałem w opiniach uzytkowników że jest przy 140 głosny dla mnie to zaleta bo to jest spotrowe auto i ten silnik w jakimś stopniu ma być słychać natomiast odnośnie mocy to nie na nasze polskie drogi
~Bardzoelokwentny
Coupe 2.0 i 16V 138KM 101kW
Silnik pracuje dobrze zadnych problemów oleju też nie \"je\" wiec jestem z niego zadowolony. Rocznik mojego hyundaia to 1999 grudzień. ale pierwsza rejestracja grudzień 2000r pewnie postał troszke. Nie mogłem wpisać w ocenie swojego bo nie było możliwości tylko od 2001.
~LethalPwnager
Coupe 2.0 i 16V 143KM 105kW
Silnik 2.0 jest jednostką dynamiczną i daje sporo frajdy. Masa auta jest mała, więc osiągi są bardzo przyzwoite. Jednostka elastyczna, chodzi równo na niskich obrotach, przyspiesza też nieźle z niskiego pułapu.
~Therione
Coupe 2.0 i 16V 138KM 101kW
Silnik zapala od pierwszego dotknięcie rozrusznikiem. Po rozgrzaniu pracuje świetnie, niestety pali sporo oleju w autach z większym przebiegiem i zostawia za sobą niemałą chmurkę w zimne dni.
~yacek.2@interia.pl
Coupe 2.0 i 16V 138KM 101kW
Silnik bardzo elastyczny, na IV biegu gładko przyspiesza już od 50 kmh , jednak trudno w nim znaleść te 140 KM , powyżej 4 tyś obr. nieprzyjemnie hałasuje, start spod świateł przyzwoity , lubi wysokie obroty
~Arturrrrossssss1982
Coupe 2.0 i 16V 143KM 105kW
Silniczek to typowy azjata-nie do zajeżdżenia jeśli się o nigo dba. Z resztą ceny części bardzo korzystne-ewentualne naprawy taniej niż w innych autach-nie mówiąc już o coupe..
Dziennik kosztów dla Hyundai Coupe II
8,1
11,4
~artoo
Coupe 2.0 i 16V 143KM 105kW
Całkowicie bez zastrzeżeń - niby 240000 przejechane ale na pewno był cofany bo po prostu widać naturalne zużycie po aucie a pomimo to choćbym chciał to nie mam się do czego doczepić!