Lista ocen Hyundai Coupe II (28) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jay-z
Coupe 2.0 i 16V 143KM 105kW
Wentylacje i ogrzewanie oceniam doskonale. Posiadam klimatyzacje manualna, ale naprawde zaskoczyla mnie mozliwosciami oraz iloscia opcji jak mozna ja ustawic. To juz nie te czasy ze byl jeden guzik wlacz klimatyzje i wylacz ( a ona po prostu tylko chlodzila z takim samym natezeniem) - teraz mozna ja wlaczyc i nastawic jak chcemy zeby pracowala - nagrzewala albo chlodzila (mozna oczywiscie dopasowac poziom pracy kliamtyzacji co tez wplywa na...
~Tomas
Coupe 1.6 16V 114KM 84kW
klima bardzo spawnie schładza wnetrze nawet po 8 godz. gdy autko czeka na mnie pod pracą w chwilę robi sie w środku przyjemnie. gozrej jest z wentylacją w deszcz - szybko paruje szyba-ale 3sek nawiewu i sprawa rozwiązana- klima załącza sie wraz z nadmuchem przedniej szyby( na początku irytuję- póxniej przywykasz- a wreszcie jesteś zadowolony). W zimie autko momentalnie łapie ciepło w środku.
~Lucasito
Coupe 1.6 16V 114KM 84kW
Grzeje sie bardzo szybko. W czasie jazdy okolo 5 min, na postoju ( w czasie np odsniezania ) okolo 10 min. Klima w lecie fajnie chlodzi (chociaz wtedy dosc odczuwalnie moc silnika spada). Trzeba tez zaznaczyc, ze konstrukcyjnie wlaczajac nawiew na przednia szybe, automatycznie wlacza sie klima, co mnie osobiscie dosc wkurzalo i przerobilem to, ze klimatyzacje sam zawsze wlaczam niezaleznie od innych opcji.
~Therione
Coupe 2.0 i 16V 138KM 101kW
Wentylacja w porządku, klima działa mocno i szybko schładza auto. Innowacyjne nawiewy w drzwiach robią furorę pomysłem, ale auto aż się prosi o zastosowanie filtra kabinowego - na desce szybko zbierają się duże pokłady kurzu itp.
~Kierowca Hundaia
Coupe 2.7 i V6 24V 167KM 123kW
Bardzo wydajna klimatyzacja, ogrzewanie również. Nie wiem czy miałem coś skopsane z termostatem ale w zimę przy -15, -20 trzeba było pokonać ok 10 km, żeby zaczęło wiać ciepłe, silnik wolno się nagrzewał.
~LethalPwnager
Coupe 2.0 i 16V 143KM 105kW
Jako, że silnik się szybko nagrzewa, wentylacja w zimie nie zawodzi. Z klimatyzacją jest też nieźle, ale ma dużą wadę - bardzo obciąża silnik i podwyższa znacznie zużycie paliwa.
~Perez85
Coupe 1.6 i 16V 105KM 77kW
autko bardzo szybko się nagrzewa, to duży plus w zimę, jako minus można uważać brak filtra przeciwpyłkowego !! ale ja jakoś szczególnie nie odczuwam jego braku !!
~Zenobi Chrabąszcz
Coupe 2.0 i 16V 143KM 105kW
bez zarzutu :) nie mam za bardzo porównania bo wszystkie wentylacje w innych nowych samochodach dzialaja identycznie Ale beznadziejny szyberdach ktory sie schowac nie moze.
~mmax88
Coupe 2.0 i 16V 138KM 101kW
Klima chłodzi, ogrzewanie grzeje, jest podgrzewanie foteli. Może klima mogłaby chłodzić nieco lepiej, ale jest OK.
~Arturrrrossssss1982
Coupe 2.0 i 16V 143KM 105kW
Szybko się rozgrzewa i przełącza na gazik. Klima też szybko schładza-nawiew na szybę zawsze z klimą jest więc szybko się odparowuje...