Lista ocen Hyundai Coupe III (37) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tarnowianin
Coupe 2.0 i 16V 138KM 101kW
Na nasze diurawe drogi, to nie do konca dobry pomysl. Wiekszosc przebiegu pokonalem na autostradach i tutaj spisuje sie rewelacyjnie. jest twardszy niz przecietne auta - to pewne, ale to nie zawieszenie typu blistein - osikowe kołki zamiast amortyzatorow. Wytrzepane zawieszenie jest dość głośne, minimalne luzy na stabilizatorach slychac dość powaznie i jest to sygnal do wymiany (smieszne 40 zl)! Samochod trzyma sie drogi jak przyklejony,...
~czubax@tlen.pl
Coupe 2.7 i V6 24V 167KM 123kW
Ekstra zawieszenie - samochód genialnie trzyma się drogi na zakrętach i przy większych prędkościach. Nawet na naszych dziurawych drogach twarde zawieszenie auta nie jest dokuczliwe...o ile oczywiście nie założy się 20 calowych felg z zabójczym profilem :-) To jest auto o charakterze sportowym...więc bądźmy realistami i nie oczekujmy od niego miękkości Citroena CX'a :-) Ostatnio jeździłem sporo Fordem Mondeo...i co z tego, że ma komfortowe...
~Remo
Coupe 2.7 i V6 24V 167KM 123kW
No cóż nie jet to samochod komfortowy. JEDEN z niewielu minusów tego samochodu. Czuję się jakbym jechał wozem drabiniastym. A na nasze polskie drogi jest wręcz okropny. NIe ma nawet mowy o założeniu felgi 18 .. chyba, że ktoś jeździ wyłącznie po autostradzie :)Cóż taka jest cena sportowego zawieszenia. Na moich felgach 17 z profilem 45 MUSZĘ omijać każdy wyboik, a najechanie słychać tak jakby zaraz miały sie rozsypać amory amory.
~Jan Marian Rokita
Coupe 2.7 i V6 24V 167KM 123kW
Dla mnie bomba. Wielki banan na twarzy na krętych drogach. Bezpośredni układ kierowniczy, spontaniczna reakcja na zmiany kierunku, świetne czucie samochodu na kierownicy, tyłku i pedale hamulca. Minimalne przechyły nadwozia. Duuużo lepiej od "zwykłych" aut, którymi dużo jeździłem typu octavia 2, corsa D, mitsu colt itd.
~Robert
Coupe 2.7 i V6 24V 167KM 123kW
No tu tragedia. Zawieszenie jest bardzo twarde, lecą plomby z zębów. Ostatnio po 70 kilometrach po drogach nawet nie najgorszej jakości rozbolała mnie głowa. Ja rozumiem, że auto sportowe, musi trzymać na zakrętach ale czuć było każdy kamyczek a na dołkach poskoki - koła 17, na zime 16" ale i tak to nic nie dawało.
~Robert
Coupe 2.0 i 16V 143KM 105kW
Coupeta prowadzi się jak po szynach, reaguje na każdy ruch kierownicą, super trzyma się drogi. Jedyna uwaga to bardzo sztywne zawieszenie, na naszych drogach nawet na 16\" skacze jak szalony, ale nie można nazwać tego wadą, gdyż taka jest charakterystyka samochodu.
~Rakronim
Coupe 2.0 i 16V 143KM 105kW
Samochód trzyma się drogi jak przyklejony. Ja posiadam wersję z kontrolą trakcji, ale dla sprawnego kierowcy jest ona zbędna, bo samochód dzięki swojej sporej masie w zakręty nawet przy dużych prędkościach wchodzi gładko, nie jest podsterowny.
~Michoł
Coupe 1.6 i 16V 105KM 77kW
Co tu dożo pisać. Niemalże perfekcja. Przyklejony do drogi, prowadzi się pewnie, ale plomby nikt nie straci. Sztywno, w miarę komfortowo. Dałbym doskonale, gdyby nie promień skrętu... Ciasne parkingi to nie jego żwyioł.
~dedis
Coupe 2.7 i V6 24V 167KM 123kW
bardzo sztywno i precyzyjnie. To pierwsze auto jakie mam w którym zawieszenie jest wystarczająco sztywne i precyzyjne. Krótkie przełożenie przekładni kierowniczej.
~RATI
Coupe 2.0 i 16V 143KM 105kW
prowadzi sie b.dobrze, wiadomo jak ktoś jeździł bmw lub porsche to chyba cieżko porównać ale ja przesiadłem sie do HC z Opla Astry II wiec jest mega różnica pod każdym wzgledem...