Lista ocen Hyundai Coupe III (35) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tarnowianin
Coupe 2.0 i 16V 138KM 101kW
Moduł klimatyzacji jest wielkościowo porównywalny z busami. Sprawna klima chłodzi juz 10 sek po właczeniu. musi tak być, bo wnętrze nagrzewa sie do piorunskich temperatur w sloneczne dni. Rownie szybko robi sie ciepło, zatem lato i zima nie straszne. Minus za wiecznie moknacy filtr kabinowy przy długich trasach podczas ulewy. Wowczas zaparowanie przedniej szyby gwarantowane - pomaga jedynie klima i wysuszenie filtra.
~czubax@tlen.pl
Coupe 2.7 i V6 24V 167KM 123kW
Silnik bardzo szybko się nagrzewa co jest wielką zaletą w zimę - kilka minut i w środku robi się cieplutko. Do teko klimatronic i podgrzewane więc żaden mróz nie straszny :-) Moje autko jest czarne z czarną skórą więc w upalne dni błyskawicznie się nagrzewa - kilka minut i sauna murowana. Na szczęście klimatyzacja działa bardzo sprawnie i w kilka chwil obniża temperaturę w kabinie
~Rakronim
Coupe 2.0 i 16V 143KM 105kW
Climatronic spisuje się na medal. Nie ma co się rozpisywać, bo samochód robi wszystko za mnie, zimą grzeje, latem chłodzi, podczas mrozu szybko odmraża szyby i lusterka, czyli wszystko idealnie. Polecam wersję z kontrolą jakości powietrza w kabinie. W mieście niezastąpiony dodatek!
~Michoł
Coupe 1.6 i 16V 105KM 77kW
Grzeje i chłodzi przyzwoicie, bez rewelacji, ale też nie ma się czego wstydzić. Dziwne jest automatyczne włączanie się klimy wraz z nawiewem. Zimą z 4 osobami na pokładzie ciężko odparować całość szyb nawet z włączoną klimą. Z 2 osobami radzi sobie dobrze.
~Robert
Coupe 2.7 i V6 24V 167KM 123kW
Bardzo wydajna klimatyzacja, ogrzewanie również. Nie wiem czy miałem coś skopsane z termostatem ale w zimę przy -15, -20 trzeba było pokonać ok 10 km, żeby zaczęło wiać ciepłe, silnik wolno się nagrzewał.
~ragetrwf@tlen.pl
Coupe 2.0 i 16V 143KM 105kW
Autko z elektroniczną Klima świetnie grzeje w zimę i chłodzi latem. Temperatura stabilna, ciekawy system wykrywania spalin za zewnątrz auta.
~RATI
Coupe 2.0 i 16V 143KM 105kW
jest klima ekstra podswietlenia i design deski, bardzo futurystyczna, nie ma problemu z parowaniem szyb, spelnia moje wymagania
~Remo
Coupe 2.7 i V6 24V 167KM 123kW
Dobre .. jak praktycznie w każdym samochodzie. pomijając fiaty 125.. w \"maluszku\" zimą silnik grzał lepiej jak domowy kaloryfer:)
~DykuS17
Coupe 1.6 i 16V 105KM 77kW
Jak trzeba to grzeje :) klima nie była zbyt wydajna ... we Włoszech przy temperaturze 40 stopni bardzo słabo sobie radziła.
~Jxr27
Coupe 2.0 i 16V 138KM 101kW
Bez zarzutów, nagrzewa się szybko i skutecznie, naprawdę nie ma się do czego przyczepić.