Lista ocen Hyundai Coupe III 2.0 i 16V 143KM 105kW 2003-2009 (18) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rakronim
Coupe 2.0 i 16V 143KM 105kW
Jak w każdym samochodzie drobiazgi się psują. Do wymiany pompka spryskiwaczy, czujnik temperatury zewnętrznej, silniczek tylnej wycieraczki.. po przejechaniu 30tyś przepustnica zaczęła się trochę dziwnie zachowywać, więc trzeba było ją przeczyścić i wyregulować, ale to głównie wina tego, że cały czas jeździ po zadymionym i zakurzonym mieście.
~Andrzej
Coupe 2.0 i 16V 143KM 105kW
Przez rok jazdy - tylna półka potrafiła klekotać na wybojach ale to można samemu zrobić, pocąca się chłodnica - spawanie plastikiem koszt 40 zł, awaria silniczka podnoszącego szybę, wymiana łożyska w przednim kole - wyć zaczęło. I to by było na tyle.
~Uniaoswiecim46
Coupe 2.0 i 16V 143KM 105kW
Zdarza się że centralny zamek szwankuje gdy otwieramy/zamykamy auto z pilota, nie zamkną się wszystkie drzwi albo drzwi pasażera nie chcą się otworzyć ale tylko w zimie na mrozach przy dodatnich temperaturach problem nie występuje.
~marek
Coupe 2.0 i 16V 143KM 105kW
Coupe wymaga trochę drobnych (samodzielnych)ingerencji typu: regulacja tylnej klapy czy np. ciągła kontrola płynów w szczególności oleju.Jeśli chodzi o drobne naprawy to przestała działać tylna wycieraczka i nie wiadomo co jej jest
~Safo
Coupe 2.0 i 16V 143KM 105kW
Mam tylko problemy z pilotami które się czasem same rozkodowują ale łatwo można je samemu z powrotem zakodować i problem z głowy. Drobne awarie elektryczne nie mające wpływu na jazdę.
~kupiłbym
Coupe 2.0 i 16V 143KM 105kW
Do tej pory nic się nie dzieje a autko ma swoje lata. Jeszcze nigdy nie miałem problemów jedyny minus to centralny z pilota czasem otwiera i od razu zamyka no ale cóż.
~mkb
Coupe 2.0 i 16V 143KM 105kW
W ciągu roku do wymiany był termostat i silniczek mechanizmu podnoszenia szyb. Jak na spory przebieg nie jest źle.
~Mol
Coupe 2.0 i 16V 143KM 105kW
auto niezawodne w dodatku piękne każdy zwraca na niego uwagę :) wygląd i bogate wyposażenie to wielkie zalety tego modelu !
~RATI
Coupe 2.0 i 16V 143KM 105kW
tylko rzeczy eksploatacyjne, oleje i filtry, (zrobiłem ok 40000km) przez dwa lata, wymieniłem klocki ale to norma
Dziennik kosztów dla Hyundai Coupe III 2.0 i 16V 143KM 105kW
9,2
12,1
~Pablo
Coupe 2.0 i 16V 143KM 105kW
Nic się nie psuje - jedyne co miałem to zablokowany siłownik szyby, reszta bezawaryjna.