Lista ocen Hyundai Elantra III Hatchback (14) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ping-Pong
Hatchback 1.6 107KM 79kW
Pakowne, dość wygodne, pełna elektryka, klimatronik - zadbane egzemplarze nieco tańsze od Opla Astry. Za VW Golfa z większym przebiegiem od razu dopłacamy jakieś 3-4 tysiące - akurat za tyle możemy kupić porządną instalację LPG i nieco części. A3 potrafią być dwukrotnie droższe, Hondy Civic również. Francuzy (C3, 307, Megane) nadal droższe, a bardziej kapryśne. Żadne z tych aut nie da takiej przestrzeni.
~lukiiii87
Hatchback 1.6 107KM 79kW
ZA KASĘ, ZA JAKĄ MOŻNA KUPIĆ ELANTRĘ NIE DOSTANIEMY ŻADNEGO INNEGA AUTA KTÓRE ODWDZIĘCZY SIE BEZAWARYJNOŚCIĄ, WYPASIONYM WYPOSAŻENIEM (4X EL SZYBY, KLIMA, WSPOMAGANIE, ABS, EL LUSTERKA I INNE). AUTO W ŚRODKU PREZENTUJE MIĘKKIE PLASTIKI KTÓRE NIE TRZESZCZĄ PODCZAS JAZDY, FOTELE WYKONANE (U MNIE) Z WELURAU WYTRZYMAŁEGO NA UPŁYW CZASU DLATEGO STOSUNEK JAKOŚCI DO CENY UWAŻAM ZA REWELACYJNY.
~Mietek
Hatchback 1.6 107KM 79kW
Obecnie stwierdzam ,że stosunek jakości do ceny tego samochodu to rewelacja.Za nieduże pieniądze można kupić dobrze wyposażony samochód w dobrym roczniku w stosunku do konkurentów.Może to wynikać z małej popularności modelu i jego rzadkości na polskich drogach
~Piotr Sandurski
Hatchback 2.0 141KM 104kW
Rewelka...... za takie pieniądze nie znajdzie sie innego sprzętu równie komfortowego, niezawodnego, z tak dynamicznym silnikiem i do tego olbrzymim bagażnikiem....!!!!
~mixer
Hatchback 1.6 107KM 79kW
Chyba dobrze, ja kupiłem używańca i jestem z ceny zadowolony.Co do nowego, to jak każdy nowy samochód w Polsce jest zapewne za drogi na kieszeń przeciętnego zjadacza chleba.
~endrju
Hatchback 1.6 107KM 79kW
kupiłem 7 letnie auto lekko bite za 6kPLN. FULL WYPAS (klima, elektryka, ABS, dobre nagłosnienie)
~Skeet
Hatchback 1.6 107KM 79kW
Dostałem atrakcyjny rabat, także za te pieniądze nie kupiłbym innego auta z takim wyposarzeniem.
~RaulC
Hatchback 1.6 107KM 79kW
Mimo mankamentów, o których wyżej i niżej bardzo porządne autko za niewielką cenę.
~Przemo
Hatchback 1.6 107KM 79kW
Kupony jako uzywany , w dobrej cenie z niewielkim przebiegiem
~Daro
Hatchback 1.6 107KM 79kW
To największa zaleta tego samochodu
Hyundai Elantra III Hatchback