Lista ocen Hyundai Elantra III (36) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tadeusz
Sedan 2.0 CRD i 113KM 83kW
jak na takie auto średniaka jest dużo miejsca, uważam że udało to im się osiągnąć niechcący bo nie wierze że taki hyundai przykuł do tego wagę, np. audi a4 miejsca jest z tyłu tyle co śmiech na sali, porażka, ludzie, gdzie oni byli w tym momencie konstruktorzy chyba projektowali bagażnik, w c klasa jest troche lepiej chyba że kierowca ma ługie nogi i lubi rozwalić się na przodzie to też masakra, jest to po prostu śmiech, a w a4 z tyłu otwieram...
~Fidelio, Warszawa
Sedan 1.6 107KM 79kW
Chciałem mieć dużo miejsca wzdłuż i wszerz. Nie zawiodłem się nadmiernie, ale z dużego rozstawu osi (2610) producent mógłby wyciągnąć znacznie więcej, gdyby deska rozdzielcza i kierownica były położone wyżej. Tymczasem zahacza się o nie kolanami i aby tego uniknąć trzeba odsuwać mocno siedzenia. Ponadto siedzi się nisko, a część lędźwiowa tylnych foteli jest b. pochylona do tyłu i zmusza do "eksponowania" kolan). Tak, że rozplanowanie wnętrza...
~Ping-Pong
Hatchback 1.6 107KM 79kW
Daje radę, można jechać w 5 osób na wakacje i każda przeżyje w dobrej kondycji. Tylko niech nikt nie da się zwieść, to jest dłuższy kompakt a nie pełnoprawne auto segmentu D i nie da tyle miejsca (nie licząc dużej przestrzeni bagażowej). Czuć to nieco na szerokości i długości. Dałbym 5, gdyby kierowca miał nieco więcej miejsca na nogi/kierownica unosiłaby się wyżej.
~Akada
Sedan 2.0 141KM 104kW
Z przodu dość dużo miejsca, auto jest wystarczająco szerokie aby po 600km z pasażerem nie szturchać się łokciami i nie mieć ochoty wyrzucić go gdzieś po drodze. Długie nogi = problem proporcji pomiędzy odległością pedały-kierownica-siedzenie. Na szczęście siedzenie kierowcy dobrze regulowane także można się dopasować. Z tyłu miejsce dla dwóch osób lub 3 koreańczyków.
~lukiiii87
Hatchback 1.6 107KM 79kW
ZABIORĘ NIM WSZYSTKO CO POTRZEBUJĘ, MIEJSCA TYLE ŻE MOŻNA JEŹDZIĆ NA DŁUGIE WYCIECZKI, NIE TYLKO WE 2 ALE BEZ PROBLEMU W 4 OSOBY. TAK JAK WCZEŚNIEJ PISAŁEM ZJEŹDZIŁEM NIM CAŁĄ EUROPĘ I NAPRAWDĘ NIE MIELIŚMY PROBLEMÓW TYPU : \"MUSIMY Z TEGO ZREZYGNOWAĆ, PONIEWAŻ SIE NIE ZMIEŚCI DO SAMOCHODU\". TU DUŻY PLUS DLA HYUNDAIA ZA POMUSŁOWOŚĆ I UMIEJĘTNOŚĆ WYGOSPODAROWANIA MIEJSCA.
~Przemo
Hatchback 1.6 107KM 79kW
Fotele wygodne nawet z możliwością ustawienia podparcia lędźwiowego kręgosłupa , na wysokości barków pasażer z kierowcą \"bezstykowo:, naprawdę dobrze
~Mietek
Hatchback 1.6 107KM 79kW
Patrząc na sylwetkę pojazdu zaskakuje on ilością miejsca wewnątrz . Pasażerowie mają więcej miejsca niż w moim drugim samochodzie Mercedes c-klasa
~Chłystek
Sedan 2.0 CRD i 113KM 83kW
Wiadomo bus to nie jest ale 4 osoby można bez problemu jechac z bagażami na dłuższe trasy (mam 194cm) miejsca za mną jest dostatecznie
~RaulC
Hatchback 1.6 107KM 79kW
Dużo miejsca na nogi zwłaszcza z przodu a i z tyłu pasażerowie nie mają źle, nawet się położyć i przespać można wygodnie :-)

Hyundai Elantra III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~p0dyan
Sedan 2.0 CRD i 113KM 83kW
Jedna z większych zalet tego auta.Bardzo dużo miejsca z przodu,jak i z tyłu,bagażnik również pokaznych rozmiarów