Lista ocen Hyundai Elantra III (29) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tadeusz
Sedan 2.0 CRD i 113KM 83kW
wiecie co można kupić za tą cenę ? właśnie coś z takich tandetnych marek, ale tylko nieliczne są bardzo dobrymi autami, właśnie takim jest hyundai elantra i parę się jeszcze jakiś znajdzie, ale cieszę się że trafiłem akurat na ten egzemplarz, są ludzie co lubią płacić grube pieniądze za auto, ja się za takiego nie uważam, super się czuje jak coś tanio kupie i mi dobrze służy, na auto nie zwracam uwagi jest to poprostu przedmiot do transportu...
~Ping-Pong
Hatchback 1.6 107KM 79kW
Pakowne, dość wygodne, pełna elektryka, klimatronik - zadbane egzemplarze nieco tańsze od Opla Astry. Za VW Golfa z większym przebiegiem od razu dopłacamy jakieś 3-4 tysiące - akurat za tyle możemy kupić porządną instalację LPG i nieco części. A3 potrafią być dwukrotnie droższe, Hondy Civic również. Francuzy (C3, 307, Megane) nadal droższe, a bardziej kapryśne. Żadne z tych aut nie da takiej przestrzeni.
~lukiiii87
Hatchback 1.6 107KM 79kW
ZA KASĘ, ZA JAKĄ MOŻNA KUPIĆ ELANTRĘ NIE DOSTANIEMY ŻADNEGO INNEGA AUTA KTÓRE ODWDZIĘCZY SIE BEZAWARYJNOŚCIĄ, WYPASIONYM WYPOSAŻENIEM (4X EL SZYBY, KLIMA, WSPOMAGANIE, ABS, EL LUSTERKA I INNE). AUTO W ŚRODKU PREZENTUJE MIĘKKIE PLASTIKI KTÓRE NIE TRZESZCZĄ PODCZAS JAZDY, FOTELE WYKONANE (U MNIE) Z WELURAU WYTRZYMAŁEGO NA UPŁYW CZASU DLATEGO STOSUNEK JAKOŚCI DO CENY UWAŻAM ZA REWELACYJNY.
~hadi2
Sedan 2.0 i 16V 143KM 105kW
Zainstalowałem instalację LPG, więc ekonomia jest do akceptacji. Autko spisuje się b. dobrze. Napraw nie zanotowano. Polecam ten samochód ,jest b. solidny. Kultowym pojazdem jednak nie zostanie. Dla "niepachnących" groszem to wspaniała możliwośc posiadania dobrego, ekonomicznego samochodu, bez ekstrawagancji.
~Mietek
Hatchback 1.6 107KM 79kW
Obecnie stwierdzam ,że stosunek jakości do ceny tego samochodu to rewelacja.Za nieduże pieniądze można kupić dobrze wyposażony samochód w dobrym roczniku w stosunku do konkurentów.Może to wynikać z małej popularności modelu i jego rzadkości na polskich drogach
~Fidelio, Warszawa
Sedan 1.6 107KM 79kW
W folderach reklamowych wypisuja jakieś bzdury zamiast napisać po prostu "urocza limuzyna za 50 tysięcy". Co do jakości, wszystkie wróble ćwierkają, że Hyundai poszedł w górę. W warsztatach mówili, że Elantra się nie psuje, ale tych opinii nie można uznać za bezstronne. Zobaczymy.
~Chłystek
Sedan 2.0 CRD i 113KM 83kW
Za te pieniądze nie znajdziemy nic lepszego. Elantra jest ekonomiczna dynamiczna i bezawaryjna czyli ma wszystko to czego brakuje dzisiejszym autom gdybym miał wybierać passat b5 fl albo elantra wybór by padł na elantre :) Jedyny minus to blachy
~Piotr Sandurski
Hatchback 2.0 141KM 104kW
Rewelka...... za takie pieniądze nie znajdzie sie innego sprzętu równie komfortowego, niezawodnego, z tak dynamicznym silnikiem i do tego olbrzymim bagażnikiem....!!!!
~mixer
Hatchback 1.6 107KM 79kW
Chyba dobrze, ja kupiłem używańca i jestem z ceny zadowolony.Co do nowego, to jak każdy nowy samochód w Polsce jest zapewne za drogi na kieszeń przeciętnego zjadacza chleba.

Hyundai Elantra III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~smiechoo71
Sedan 2.0 141KM 104kW
za te pieniedze nie dostaniemy samochodu o tak bogatym wyposazeniu,a jakosc pozytywnie zaskakujaca,mam na mysli hyundai-e produkowane w korei.