Lista ocen Hyundai Elantra III Sedan (16) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tadeusz
Sedan 2.0 CRD i 113KM 83kW
i tu jest nota najwyższa, jest to pierwsza dziwna marka moja, generalnie miałem zawsze niemcy, ale zaskoczyła mnie bezawaryjność, ale wiem czemu tak jest, te auta eksploatują ludzie bez obrazy takie szaraczki, praca dom dziecko przedszkole, a te wszystkie niemcy wyjeżdżone mają po 500 tysięcy, nie mówie że źle bo po 500 tys nic się nie dzieje, jest to dalej normalny silnik, ale powietrze w takim przebiegu w aucie jest już inne, mają...
~Akada
Sedan 2.0 141KM 104kW
Nuda, nic się nie dzieje...Na wertepach pod Suwałkami oberwałam amortyzator. No i P0715 także czujnik z Allegro i zrobione. Od listopada (mamy luty) zrobiłam 12 tyś km i poza jakimś serwisem na start (m.in wymiana oleju w skrzyni na Dextron 6) to wymieniłam tylko olej (syntetyk 5W30).
~smiechoo71
Sedan 2.0 141KM 104kW
jak na razie nic,odpukac,slaba blacharka tylnych nadkoli,pojawiajaca sie korozja kontaktowa,denerwujace jest rownierz zabkowanie opon,lecz to za sparawa komfotrowYch wielowachaczowych zawieszen.
~Sławek
Sedan 1.6 107KM 79kW
Od nowości nie działa mi regulator oświetlenia tablicy. Serwis drapie się po głowie.
~Rafał Marek
Sedan 1.6 107KM 79kW
absolutnie nic się nie psuje, przez przeszło 3 lata tylko gumki stabilizatora wymieniłem.
~zibiiiii
Sedan 1.6 107KM 79kW
Podczas dwuletniej eksploatacji wymienione tylko filtry olej i tarcze z klockami.
~veron
Sedan 2.0 141KM 104kW
żadnych problemów. Nawet fabryczne żarówki sie nie przepalają.
~Platoo
Sedan 2.0 141KM 104kW
Jak na razie to przy 87tys km do wymiany były jedynie klocki i gumy drążków......
~Fidelio, Warszawa
Sedan 1.6 107KM 79kW
Na razie nic, ale to nowy samochód, trudno wyciągać wnioski.

Hyundai Elantra III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~p0dyan
Sedan 2.0 CRD i 113KM 83kW
Wymienione tylko świece żarowe, bo dusiło na zimnym silniku
Hyundai Elantra III Sedan