Lista ocen Hyundai Elantra III Sedan (21) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Fidelio, Warszawa
Sedan 1.6 107KM 79kW
UKŁAD KIEROWNICZY: Wspomaganie kierownicy niby OK. Ale samochód sam się nie prowadzi. Jak puszczę kierownicę w czasie jazdy, to zjeżdża po linii największego spadku (tj. na ogół w prawo, bo jezdnie są na ogół minimalnie pochylone w prawo, aby woda spływała do studzienek). TO JEST NIEBEZPIECZNE!!! Nie można oderwać wzroku od drogi, bo się zjeżdża poza drogę! ZAWIESZENIE: Jedna z przyczyn dla których kupiłem samochód. W roku 2006, w...
~Akada
Sedan 2.0 141KM 104kW
Przeciętnie a nawet źle, spróbuję zmienić felgi na 16'' i dać niższe opony ale przy tym zawieszeniu to raczej na nic. Samochód w zakrętach obraca się wokół własnej osi. Nie pomaga wymiana amortyzatorów itd. Skoda Felicja na kołach jak z Trabanta prowadzi się przy Elantrze jak Mercedes.
~smiechoo71
Sedan 2.0 141KM 104kW
auto prowadzi sie b.dobrze,nie pochyla sie na zakretach,jazda na wprost wymaga malych korektur,stosunkowo maly skret jak na gabaryty samochodu,zawieszenie rewelka polyka miekko nierownosci.
~Tadeusz
Sedan 2.0 CRD i 113KM 83kW
kupiłem to auto i miało nalatane sporo ale naprawdę w trasie spisuje się znakomicie po dziurach muszę jeździć ponad 160 km/h i jest rewelacyjnie, za taką cenę auta taki komfort
~Chłystek
Sedan 2.0 CRD i 113KM 83kW
Nie jest to coupe ale dobrze trzyma się drogi, zawieszenie trwałe zastosowane kolumny mcpersona ale mimo wszystko auto nie odbiega komfortem od konkurencji
~Rafał Marek
Sedan 1.6 107KM 79kW
rewelacyjny na nasze drogi na pewno lepszy od golfów czy fabii. Po 110 tkm wymieniłem gumki stabilizatorów koszt 8 zł sztuka!!!
~mixer
Sedan 1.6 107KM 79kW
bardzo dobrze trzyma się drogi, można sobie pozwolić na dużo, szczególnie na zakrętach
~Henry
Sedan 1.6 107KM 79kW
Dobrze się trzyma drogi, chociaż przy nierównościach typu lekkie koleiny ma tendencję do uciekania.
~p0dyan
Sedan 2.0 CRD i 113KM 83kW
Jeżdzi dobrze,na zakrętach to samo,zawieszenie przyzwoite jak na polskie warunki
~Mac
Sedan 1.6 107KM 79kW
Nierówności ładnie tłumi i przy tym nie "buja" się za bardzo.
Hyundai Elantra III Sedan