Lista ocen Hyundai Elantra III Sedan (20) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tadeusz
Sedan 2.0 CRD i 113KM 83kW
szybko się nagrzewa, szybko chłodzi powietrze, wożąc dzieci nie trzeba wyjmować filtra powietrza żeby nie parowały szyby, jest to wielki wielki plus, miałem 11 aut różnych klas i przeróżnych marek, głównie bmw, vw, audi, mercedes, jaguar, oczywiście nie chwalę tak super hyundaia bo i tak zawsze uważałem że to bardzo kiepska i tandetna fura, po 2 latach zmieniłem zdanie ale też nie do końca, także nie ma co przechwalać bo ma też dużo minusów,...
~Akada
Sedan 2.0 141KM 104kW
Mam wersję tzw. Cold Zone z Kanady, w zimę jak się nagrzeje to w środku piekarnik i trzeba skręcać. Klima wydajna, od razu odparowuje szyby bez obciążania silnika. Fajny byłby klimatronik ale w tym roczniku to rzadkość.
~Sławek
Sedan 1.6 107KM 79kW
Jest OK. W moim modelu jest nawiew na nogi dla pasażerów z tyłu. Klima "wieje´ jak diabli, musiałem przysłnić nadmuch na nogi z przodu, bo żona narzekała że jej kostki zamarzają :).
~Inż.
Sedan 2.0 CRD i 113KM 83kW
Jak to silnik z zapłonem samoczynnym nagrzewa się dłużej 10-12 km. Po osiągnięciu temperatury pracy przez silnik, ogrzewanie jest bardzo intensywne.
~Grzegorz Koba
Sedan 1.6 107KM 79kW
Bardzo dobrze działa i klima i nagrzewnica. Klima chłodzi już po kilkunastu sek. a w służbowym fiacie stilo po kilku minutach!!!
~Fidelio, Warszawa
Sedan 1.6 107KM 79kW
Klimatyzacja wydajna, ogrzewanie też, ale pod warunkiem włączenia wiatraka, choć na pierwszy bieg (który jest cichy).
~smiechoo71
Sedan 2.0 141KM 104kW
fantastycznie,nawiew b.cichy,klimatyzacja b.efektywna,ogrzewanie dziala po 2 minutach od zapalenia silnika.
~veron
Sedan 2.0 141KM 104kW
nadmuch wystarcza przez 10 miesiecy w roku, a manualna klima jest wysttarczająco wydajna
~Rafał Marek
Sedan 1.6 107KM 79kW
ogrzewanie super i szybko działa, na najwyższym biegu mogłoby ciszej ale we wszystkich autach tak chyba jest.
Dziennik kosztów dla Hyundai Elantra III Sedan
5,4
~zibiiiii
Sedan 1.6 107KM 79kW
Klima działa szybko możliwość ustawienia temperatur co 0.5 stopnia.
Hyundai Elantra III Sedan