Lista ocen Hyundai Elantra III Sedan (19) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tadeusz
Sedan 2.0 CRD i 113KM 83kW
w tej klasie miałem coś tam takiego że było bardziej ciche, ale to jest hyundai tutaj za tak śmieszne pieniążki przy kupnie wymaga się bardzo mało, ale potem zaskakuje po czasie eksploatacji długo bezawaryjnością, jeszcze nic nie wymieniałem, a wiadomo że w końcu coś będzie trzeba, lekko już jest luz w kierownicy ale tak mi się śpieszy to naprawić że już zapomniałem czy przypadkiem nie było tak od początku, tanio się kupi to się nie szanuje...
~Fidelio, Warszawa
Sedan 1.6 107KM 79kW
Silnik jest cichy i nie przeszkadza przy długiej jeździe. Hałas nie jest nadmierny i raczej nie pochodzi od silnika. Pow. 130 km/h silnik zaczyna być wyraźniej słyszalny - ale ma b. ładny dźwięk i nie męczy. Informacja: na piątce 2000 obr/min odpowiada prędkości 70 km/h.
~Akada
Sedan 2.0 141KM 104kW
Elantra jest koszmarnie głośna, karoseria przenosi do środka nawet odgłos stukania klocków w zaciskach. Na asfalcie jest w porządku poza szumem opon ale na szutrowej drodze wszystko stuka jakby się miał samochód rozlecieć.
~Mac
Sedan 1.6 107KM 79kW
Od 130 km/h zaczyna się hałas, do tej prędkości jest cicho, ale tylko na w miarę równej drodze. Na dziurach słychac pracę zawieszenia, chociaż tragedii nie ma. Jest wyciszenie na masce, mogłoby być jeszcze na ścianie grodziowej.
~Inż.
Sedan 2.0 CRD i 113KM 83kW
Zamontowany silnik to głośna jednostka. Ogólnie można stwierdzić dobry stopień wyciszenia. Nie jest to BMW 7 z podwójnymi szybami, lecz jak na ten segment uczciwie.
~smiechoo71
Sedan 2.0 141KM 104kW
jest niezle,praktycznie nie ma roznicy miedzy 120 a 140 k\\h.samochod doskonale spisuje sie na dlugich trasach.
~Chłystek
Sedan 2.0 CRD i 113KM 83kW
Mogło by być ciszej ale czego oczekiwać po dieslu bez dwumasa źle nie jest przy można bez problemu rozmawiać
~pruchnikzb@interia.pl
Sedan 1.6 107KM 79kW
Super. Dopiero przy wysokich obrotach słychać silnik lecz dźwięk nie jest dokuczliwy.
~Sławek
Sedan 1.6 107KM 79kW
Powyżej 140 robi się trochę za głośno - jak dla mnie. Do 100 - można słuchać Bacha.
~Rafał Marek
Sedan 1.6 107KM 79kW
chodzi bardzo cichutko, zdecydowanie największy hałas robią teraz opony zimowe.
Hyundai Elantra III Sedan