Lista ocen Hyundai Elantra V (44) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~luki1852
Sedan 1.6 D-CVVT MPI 132KM 97kW
po prostu super-auto wydaje się większe niż w rzeczywistości(chyba największe autko w segmencie?). Kanapa tylna mogłaby być wygodniejsza (dłuższe siedzisko) ale tu już się chyba czepiam. Autko jest wyjątkowo przytulne i w sam raz jak dla mnie.Bagażnik dosyć pojemny ale wiadomo jak to w sedanie, możliwości załadunku troszkę ograniczone 1. Po 11000 km: niby bagaznik mało praktyczny ale jeszcze nie maiłem żadnego problemu z zapakowaniem...
~Aventinus
Sedan 1.6 D-CVVT MPI 132KM 97kW
Jak już napisałem jest ze mnie kawał chłopa no i 185 cm wzrostu i naprawdę jest nieźle. Mam za sobą podróż do Włoch (1650km na raz). Bałem się o plecy jednak naprawdę było całkiem nieźle. Nawet do nieco za krótkiego siedziska jak dla mnie (typowe dla japońców i koreańców) można się przyzwyczaić. Za mną spokojnie może usiąść dorosła osoba, a to już nieźle. Bagażnik spory jednak zawiasy sporo utrudniają załadunek a także niezbyt foremny środek....
~hayabusa
Sedan Facelifting 1.6 D-CVVT MPI 132KM 97kW
Przestrzeni z przodu dla kierowcy i pasażera jest sporo również nad głową dzięki nietypowo poprowadzonej linii dachu odnajdzie się tu spokojnie nawet człowiek o wzroście ponad 2 metry, jeśli chodzi o tył niestety nie jest już tak różowo jeśli chodzi o miejsce nad głową dla osobników powyzej 185 cm mogą się ocierać o podsufitkę ale za to zaskakuje duża ilość miejsca na nogi prównywalna z autami w wyższej klasie.
~Andrzej My
Sedan 1.6 D-CVVT MPI 132KM 97kW
Jak na ten segment - jest genialnie. Do auta wejdą 4 pełnowymiarowe dorosłe osoby. Na tylnej kanapie na wysokość - jest dogodne miejsce dla osób o wzroście do 185cm. Bagażnik ma bardzo dobry, przemyślany kształt - w tylnej części (od strony zderzaka) jest bardzo szeroki, ale drobnym minusem jest to, że do wewnątrz wchodzą teleskopy, które zabierają odrobinę przestrzeni.
~Andek
Sedan 1.6 D-CVVT MPI 132KM 97kW
Rewelacja, miejsca jest tyle, co w klasie premium, z przodu przestronnie, z tyłu też naprawdę komfortowo dla 2 osób. Fotele w miarę wygodne, choć nie jest to oczywiście Volvo. Z racji wykonywanej pracy, czyli wożenia czasami klientów z tyłu, było to jednym z głównych kryteriów wyboru i nie jestem zawiedziony.
~Elantra1
Sedan 1.6 D-CVVT MPI 132KM 97kW
Nie przesadzę jeżeli stwierdzę, że to największe auto w segmencie jeżeli chodzi o przestrzeń. Rozmiarami w środku spokojnie może rywalizować z klasą średnią (Avensis, mazda 6 itp). Niestety tylna kanapa nie należy do najwygodniejszych (za krótkie siedzisko) i tam czuć najbardziej niedostatek tylnego zawieszenia
~Paweł P.
Sedan 1.6 D-CVVT MPI 132KM 97kW
No tu jest rewelacyjnie. Mam 190 cm i generalnie jestem duży a mieszczę się sam za sobą bez żadnego problemu. Z tyłu głową sufitu nie dotykam. Bagażnik jest spory. Ma wnikające zawiasy, ale mi one nie przeszkadzają. drzwi otwierają się szeroką , z wsiadaniem nie ma problemu.
~ja
Sedan 1.6 D-CVVT MPI 132KM 97kW
Z przodu jest tyle miejsca co w aucie o klasę wyżej, a nawet przestronniej niż w niektórych obecnie produkowanych modelach klasy średniej. Z tyłu na nogi jest bardzo dużo przestrzeni, a jedynie pasażerowie o wzroście powyżej 185cm mogą narzekać na przestań nad głową.
~I-KOSMETYKA Sieradz
Sedan 1.6 D-CVVT MPI 132KM 97kW
W tej klasie (średnia niższa, klasa C) i porównując sedany to nie ma się do czego przyczepić. Pewnie jak ktoś się ze wzrostem będzie zbliżał do 2 metrów lub będzie \"szczupły inaczej\" to sobie ponarzeka. Mnie to nie dotyczy. Ja mam dużo miejsca, mąż i dwójka dzieciaków także.
~Mario
Sedan 1.6 D-CVVT MPI 132KM 97kW
Jestem wysoki 190 cm i ani z przodu ani z tyłu nie mam problemu ze znalezieniem miejsca na nogi i głowę za kierownica pełen komforcik, zrobiłem tyś kilometrów w jeden dzień i zero zmęczenia jazdą ani żadnych bóli pleców co mi sie często zdarzało w innych autach.