Lista ocen Hyundai Elantra V (36) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~luki1852
Sedan 1.6 D-CVVT MPI 132KM 97kW
jak wyżej. To co troche nie pasuje w autku (ale nie psuje ogólnego efektu): 1. Radio bez RDS-chyba małe nieporozumienie 2. Brak instrukcji obsługi po polsku-będzie dostępna później?Chyba niezgodne z przepisami? 3. Plastiki-szczegółnie niżej mogłyby być trochę lepsze (zobaczymy jak z trzaskami po 50 tyś.km)-półka tylna-to żart-plastikowa bez jakiegokolwiek pokrycia!!! 4. Brak możliwości otwierania klapy bagażnika z klapy i brak uchwytu w...
~Y
Sedan 1.6 D-CVVT MPI 132KM 97kW
Mam bardzo dobrą opinie póki co na temat auta ( 16 tys. km). Za sobą przejechane jakieś 700 tys km różnymi autami głównie z wyższej klasy. Do tej pory jeździłem głownie \"dieslami\" więc silnik benzynowy wzbudzał pewne obawy. Co do \"koreańskiej jakości\" mam jak najlepsze doświadzenia z innych dziedzin więc cenię wysoko. Spalanie jak na silnik benzynowy bardzo dobre 6,5 l przy dynamicznej jeździe w cyklu mieszanym. Dużo miejsca w środku, z...
~Marcin
Sedan 1.6 D-CVVT MPI 132KM 97kW
Warty tych pieniędzy, ale gwarancja 5 letnia skazująca mnie na przypadkowych ludzi w serwisach to nieporozumienie. Czy jest w Polsce choć jeden serwis posiadający pełną dokumentację elektryczną w której będzie schemat połączeń ogrzewania tylnej szyby? Gdybać, że niektóre paski to antena radia, a nie paski podgrzewające może pan Czesio u mnie pod blokiem, który nie skończył podstawówki, a nie kierownik serwisu! Podsumowując samochód super,...
~ja
Sedan 1.6 D-CVVT MPI 132KM 97kW
Kupując auta nie miałem dużej alternatywy, bo za tę cenę (60 tys. PLN) nie była konkurencyjnego auta o porównywalnej mocy silnika i wyposażeniu (wszystkie wersje Elantry mają w standardzie choćby klimę i 6 głośników) i z tego co się orientuję nadal nie ma i trzeba wydać ok 10tys więcej. Dla porównania choćby i30 z silnikiem 1.6 135km jest dużo droższy od podobnie wyposażonej Elantry.
~Aventinus
Sedan 1.6 D-CVVT MPI 132KM 97kW
W sumie do jakości trudno się przyczepić. rzeczywiście jak piszą inni użytkownicy skóra ekologiczna na kierownicy jest kiepskiej jakości. U mnie po 50 tys widać wyraźne przecieranie się, ale to w sumie niewielki problem, jak będzie bardziej widoczne to obszyję za 250 złotych u fachowca naturalną skórą i po problemie. Poza tym nic nie trzeszczy, wszystko jak w nowym aucie
~uzman
Sedan 1.6 D-CVVT MPI 132KM 97kW
Decydując się na nowy model godziliśmy się na fakt, że ciężko będzie wynegocjować jakąś większą zniżkę i tak też było. Na pewno można było kupić coś równie praktycznego a tańszego, ale nie można było kupić niczego piękniejszego i tańszego. Piękniejszego a droższego zresztą też nie. ;D
~matgd
Sedan 1.6 D-CVVT MPI 132KM 97kW
obieździłem parę salonów za nim kupiłem skoda i VW odpadły przez TSI i smutne czarne plastikowe wnętrze za każdą doperele dopłata a niemieckiego golasa za te pieniądze to niech sobie w d.. wsadzą kia(ładne,podobne mocowo silniki ale czekoś brakowało
~Ryszard
Sedan 1.6 D-CVVT MPI 132KM 97kW
Uważam za dobrze skalkulowaną cenę przez koncern Hyundai, wydaje mi się że Hyundai zbyt mało reklamuje w Polsce swoje wyroby. Nadmienię że ELANTRA w roku 2012 zdobyła w USA tytuł CAR OFF THE JAR w Polsce nie było tego słychać.
~limakcki
Sedan 1.6 D-CVVT MPI 132KM 97kW
W tym momencie nie widzę samochodu za 61,5kpln, który dorównałby Elantrze (oczywiście mówimy o nowym samochodzie, a nie o niepewnym używanym) szczególnie pod względem stylistyki nadwozia, która wyprzedza epokę.
~Janusz
Sedan 1.6 D-CVVT MPI 132KM 97kW
Jak za sedana za 63000zł. z 132KM ekonomicznym i prostym silnikiem benzynowym, dobrym wyposażeniem już w podstawie oraz tanim serwisem to naprawdę super. Dodatkowo 5 letnia gwarancja bez limitu kilometrów.