Lista ocen Hyundai Elantra V (41) - Widoczność

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~hayabusa
Sedan Facelifting 1.6 D-CVVT MPI 132KM 97kW
Proste i bardzo komfortowe zawieszenie z przodu kolumny mc persona, z tyłu belka skrętna, tanie w naprawie, myslę że ucieszy to nie tylko amatorów dużych oszczędnosci :) wadą auta jest słaba widoczność do tyłu gdzie na pewno co niektórym użytkownikom przyda się czujnik parkowania i kamera cofania co niestety dostępne jest tylko w najbogatszej wersji, ja posiadam wersje Komfort ale sobie jakoś radze :)
~Mario
Sedan 1.6 D-CVVT MPI 132KM 97kW
Z tym to już nie jest tak dobrze jeśli chodzi o przód to słupki mi nie przeszkadzają zawsze można się wychylić delikatnie w lewo lub w prawo przy skręcie na krzyżówce i widac wszystko, natomiast z tyłu dla mnie makabra nie mogę wyczuć odległości oj przydały by się czujniki parkowania narazie parkuje na czuja, potem może się zamontuje.
~Proxa
Sedan 1.6 D-CVVT MPI 132KM 97kW
Widoczność jest ok, może lekko przeszkadzają przednie słupki ale to tylko na początku, kwestia przyzwyczajenia, dodatkowo polecam każdemu czujki cofania ponieważ \"kufer\" jest dość wysoko przez co mało widać przez tylną szybę - czujki pomagają tutaj idealnie! BARDZO duże lusterka :) super wszystko w nich widać :)
~Aventinus
Sedan 1.6 D-CVVT MPI 132KM 97kW
Autko dość niskie, duże nachylenie szyb. Korzystam głównie z lusterek przy manewrach i z czujników cofania, więc w sumie nie narzekam. Niestety przy moim wzroście (185 cm) gdy stanę pierwszy przed sygnalizatorem to mam duży kłopot, bo praktycznie niewiele widzę. Ale to problem wielu współczesnych aut.
~Ryszard
Sedan 1.6 D-CVVT MPI 132KM 97kW
ogólnie komfort ,nie licząc dziurawych dróg uważam za dobry, widoczność również dzięki regulowanej wysokości fotela kierowcy.Minusem uważam system multimedialny{RADIO} a w zasadzie jego brak [radio bez RDS] przeżytek minionej epoki.Musiałem dokupić sam taki kombain ok. 3 tys. zł
~ja
Sedan 1.6 D-CVVT MPI 132KM 97kW
Widoczność do tył ze względu na mocno pochyloną szybę i wysoki kufer słaba, ale sytuację ratują czujniki parkowania, które obowiązkowo trzeba wytargować od dilera kupując auto. Widoczność do przodu i na boki już ok, ale trzeba pamiętać o szerokich słupkach z przodu i wąskich szybach.
~Dargren
Sedan 1.6 D-CVVT MPI 132KM 97kW
Jak w nowoczesnych samochodach – powierzchni oszklonych nie ma zbyt wiele. Trzeba się przyzwyczaić do kontrolowania przestrzeni za słupkami przednimi. Jazda do tyłu też wymaga wprawy, brakuje wycieraczki na tylnej szybie, ale przecież to sedan.
~limakcki
Sedan 1.6 D-CVVT MPI 132KM 97kW
Bardzo dobra widocznośc jak na linię samochodu, nawet co do tylnej szyby nie mam co narzekać, kwestią przyzwyczajenia sa szerokie narożniki łączące szybę przednią i boczne, które na początku użytkowania utrudniają jazde na dużych zakrętach miejskich.
~I-KOSMETYKA Sieradz
Sedan 1.6 D-CVVT MPI 132KM 97kW
Generalnie nie jest źle, ale też wiem że bywa w innych samochodach lepiej. Przednie słupki szerokie i widoczność przez mocno pochyloną tylną szybę jest ograniczona. Oceniam tylko stan faktyczny - mnie osobiście to nie przeszkadza :-)
~erty23
Sedan 1.6 D-CVVT MPI 132KM 97kW
Wszystko zależy od ustawienia fotela kierowcy. Jak dla mnie trochę mi zasłania przedni lewy słupek. Cofanie bez czujników kwestia wyczucia samochodu. Na samym początku trochę przeraża. Ja sie przyzwyczaiłem po miesiącu.