Lista ocen Hyundai Elantra VI (26) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~loo1
Sedan Facelifting 1.6 MPI Gamma 128KM 94kW
Wystąpiły drobne usterki jak nieszczelna osłona przegubu prawy przód, szum kierownicy podczas skręcania oraz wyciek ze skrzyni biegów, które usunięto w ramach gwarancji. Po za tym wszystko gra. Plastiki są twarde, rysują się i skrzypią gdy się je naciśnie, ale za te pieniądze nie spodziewajcie się cudów.
~Dfg
Sedan Facelifting 1.6 MPI Gamma 128KM 94kW
Czwartego dnia po odebraniu samochodu z salonu padło radio, padło i już więcej nie wstało czekałem ponad 80 dni na nowe radyjko... Porażka dilera i pracujących tam ludzi
~Smigiel
Sedan 1.6 MPI 128KM 94kW
Ciężko nazwać to usterką ale jak narazie zauważyłem, że klapa bagażnika nie jest idealnie spasowana. Ale jest pół roku gwarancji na tego typu regulacje. Będzie wizyta w ASO.
~MK
Sedan 1.6 MPI 128KM 94kW
Jak dotąd bezawaryjny. W serwisie tylko przegląd. Gwarancja 5 letnia bez limitu kilometrów choć nie na wszystko.
~MM
Sedan 1.6 MPI 128KM 94kW
Niewiadoma. Silniki podobno trwałe , stosowane wcześniej w i30 , podobno wrażliwe na jakość oleju. Reszta zobaczymy.
~ahugon
Sedan Facelifting 1.6 MPI Gamma 128KM 94kW
Auto z przebiegiem ponad 10 tys. żadnych niedomagań. Wymiana oleju prewencyjnie po 5 tys.
~Wojtek
Sedan 1.6 MPI 128KM 94kW
Poprzednim modelem jeździłem prawie dwa lata bez żadnych awarii. Mam nadzieję, że teraz będzie tak samo.
~jacek_capala
Sedan 1.6 MPI 128KM 94kW
Bezawaryjny w ciagu 3 lat mnie nie zawiodł nawet w dlugich zagranicznych trasach
~Andrzej
Sedan 1.6 MPI 128KM 94kW
Czujnik zamknięcia klapy silnika i to chyba wszystko.
~Rob.
Sedan 1.6 MPI 128KM 94kW
5 lat i blisko 70 tys km i tylko serwis olejowy.