Lista ocen Hyundai Elantra VI (29) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~loo1
Sedan Facelifting 1.6 MPI Gamma 128KM 94kW
Za te pieniądze możecie kupić nowe rodzinne Tipo lub Dustera. Pozostałe kompakty jak Focus I30 lub Ceed miało już słabszy silnik 1.4 , 100 koni. Auris był za ciasny w kabinie i droższy. Nie biorę pod uwagę silników 1.0, 1,3 turbo w kompaktach ze względu na brak wiedzy/wątpliwości jak będą się spisywać gdy to auto będzie miało 10 lat. Zależało mi też na ewentualnym montażu LPG więc w grę wchodziły tylko silniki typu MPI. Oczywiście można kupić...
~Bartolini
Sedan Facelifting 1.6 MPI Gamma 128KM 94kW
Producent nie "pogrywa" z nami tak, że wybierając kolejne chciane akcesoria i funkcje na koniec zawsze lądujemy w jednej z najwyższych wersji wyposażenia, albo musimy wykupić ileśtam różnych pakietów - sporo przekraczając budżet. Myślę, że jest to konsekwencja tego, że jednym z głównych rynków jest USA. Jego odpowiedniki: skoda octavia i toyota corolla w porównywalnych wersjach wyposażenia i z automatyczną skrzynią biegów będą sporo droższe.
~Danek
Sedan 1.6 MPI 128KM 94kW
Ciężko to ocenić. Skoro kupiłem to auto, to znaczy, że dla mnie jest on wysoki, choć np nowego Tipo nie pobije:P Ogólnie było kilka podobnych cenowo propozycji, z czego mocno rozważałem jeszcze Seata Leona (ale po wizycie u lokalnych mechaników i opiniach o silniku odpuściłem). Wybrałem Elantrę gdyż po prostu mi się podobała i jak dodałem plusy do minusów to wyszło, że najbardziej spełnia moje oczekiwania w tej cenie.
~Bartek
Sedan 1.6 MPI 128KM 94kW
Za wyposażenie, które Hyundai oferuje w tych pieniądzach u konkurencji trzeba doliczyć +10-15 tysięcy, skoro nie widać różnicy to po co przepłacać? Czy logo VW na masce jest warte dopłaty tak wysokich kwot? Uważam, że nie! Jakość wykończenia oraz lista wyposażenia w Hyundaiu naprawdę na najwyższym poziomie!( Jak na tą klasę pojazdu oczywiście.
~Paweł
Sedan 1.6 MPI 128KM 94kW
ogólne stosunek jakość/cena jest bardzo wysoki, no oczywiście to nie BMW czy Audi ale Elantra nie ma się wcale czego wstydzić, co więcej samochód ma bardzo nowoczesną bryłę, która jeszcze długo będzie przyciągała wzrok przechodniów.
~MK
Sedan 1.6 MPI 128KM 94kW
Idealny stosunek jakość/cena. Przyzwoity samochód za rozsądną cenę. Według mnie lepszy od Toyoty Corolli , może niewiele od niej tańszy ale jakość  o wiele większa.
~MK
Sedan 1.6 MPI 128KM 94kW
Według mnie bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Przed zakupem myślałem o Toyocie Carinie . Wybrałem Elantrę bo jest to auto lepiej wykonane za podobne pieniądze.
~ahugon
Sedan Facelifting 1.6 MPI Gamma 128KM 94kW
Cena katalogowa + lakier perłowy minus rabat vs możliwości auta, konstrukcja, napęd, wygląd to na prawdę daje maksimum auta za minimalną kwotę.
~Ernest
Sedan 1.6 CRDi 136KM 100kW
Lux na plus,Używany diesel trzyma cenę, benzyny tańsze,diesel w tym modelu to unikat.
~MMM
Sedan 1.6 MPI 128KM 94kW
Rewelacyjny przy zakupie nowego . Samochód na lata, u nas niedoceniany. Popularny bardzo w stanach.