Lista ocen Hyundai Elantra VII (18) - Karoseria

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lolo
Sedan 1.6 MPI 123KM 90kW
Z zewnątrz ładnie ale jak się zabrać za szczegóły: brak zabudowy silnika, gołe nadkola, brak jakiegokolwiek zabezpieczenia podwozia, gołe pojedyncze kabelki okręcone jedynie izolacją bez peszli itd ujawniają niskobudżetowe korzenie samochodu. Trzeba dodać że po 2 miesiącach z ozdobnych list zaczął schodzić chrom!!! - widzę to samo w samochodach testowych - jestem już po wymianie...
~Jogi
Sedan 1.6 MPI 123KM 90kW
Ogólnie karoseria ma piękne kształty lakier jest ładny daje 4 gwiazdki z tego powodu że widać pewnie niedociągnięcia takie jak słabo pomalowane miejsca niewidoczne na przykład koło zawiasów drzwi prześwituje podkład ja wiem że tych miejsc nie widać :) na plus pomalowana komora silnika pod kolor karoserii już coraz rzadziej się to spotyka.
~Adamelan
Sedan 1.6 MPI 123KM 90kW
Ładna, żadnych problemow. Ryj wydaje sie niski ale nie haaczy na krawęznikach. Na 17 cal duzo lepiei wyglada. Plastiki za rylntmi slupkami pewnie zmatowieja z czasem ale obecnie-jak nowe. Czytalem ze niektorym schodzi lakier z pistew ozdobnych ale u mnie narazie ok
~Nobuseri
Sedan 1.6 MPI 123KM 90kW
Na razie nic się specjalnego nie dziele (oprócz jakiegoś idioty na parkingu sklepowym, który obił lekko drzwi). Za minus uważam załamania, które wyglądają świetnie ale powstają pod nimi zacieki przez co samochód szybciej wygląda na brudny.
~Mateusz29
Sedan 1.6 MPI 123KM 90kW
Normalnie użytkowana nie rysuje się. Wiadomo, że czasami może polecieć kamień spod kół pojazdu poprzedzającego ale mnie się to nie zdarzyło. Wystarczy trzymać odpowiedni odstęp od pojazdu poprzedzającego.
~elka
Sedan 1.6 MPI 123KM 90kW
Jaka jest każdy widzi. Lakier po 4,5 tyś km bez odprysków zmatowień itp. Klamki zewnętrzne mają minimalny luz ale na tle problemów innych marek tj drobnostka.
~elka
~Wojti
Sedan 1.6 MPI 123KM 90kW
wyglada oblednie. zobaczymy dalej czy nie bedzie sie rysowac po dotknieciu, narazie ok
~Pablo
Sedan 1.6 MPI 123KM 90kW
Po niecałym roku użytkowania widać juz mikroryski. Elementy plastikowe karoserii wyglądaja na budżetowe.
~ML
Sedan Facelifting 1.6 MPI 123KM 90kW
Stylistyka jest kontrowersyjna, nie każdemu się spodoba. Dla mnie jest OK.