Lista ocen Hyundai Elantra VII (20) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mateusz29
Sedan 1.6 MPI 123KM 90kW
Dla przeciętnych kierowców, tj. około 1,7-1,8 m wzrostu jest bardzo dużo miejsca zarówno z przodu, jak i z tyłu na szerokość. Na wysokość z przodu jest bardzo dobrze, zaś z tyłu osoby wysokiego wzrostu będą miały problemy ze względu na stosukowo nisko poprowadzoną, opadającą linię dachu. Ja będąc kierowcą przeciętnego wzrostu - mieszczę się sam za sobą bez problemu.
~Nobuseri
Sedan 1.6 MPI 123KM 90kW
Jak przestrzeń z przodu to żadna sztuka (a jej jej dużo) tak szczególnie chwalę bardzo dużo miejsca z tyłu. Jedynie wysokie osoby (ja mam 179 i mam trochę zapasu więc oceniam, że osoby 183+) mogą mieć już niekomfortowo z powodu wysokości sufitu.
~Adamelan
Sedan 1.6 MPI 123KM 90kW
Rodzina 2 wysokich doroslych i 2 dzieci 3 i 7 lat bez problemu. Bagaznik chyba 480 litrow, pojekny ale moglby być liftbackiem a tak to zawias klapy kradnie miejsce.
~Lolo
Sedan 1.6 MPI 123KM 90kW
Miejsca bardzo dużo - śmiem twierdzić, że więcej niż w w Mercedesie E klasie czy BMW serii 5 które miałem. Jedynie Skoda SuperB była przestronniejsza.
~Wojti
Sedan 1.6 MPI 123KM 90kW
duze, obszerne auto. Powiedzialbym ze klasa C+. Cos pomiedzy C a D. Miejsca na pewno jest wiecej niz w typowym hatchbaku.
~Robson
Sedan 1.6 MPI 123KM 90kW
Zdecydowanie największy atut tego auta. Miejsca zarówno z przodu i z tyłu starczy bez kompromisów dla każdego.
~Antek
Sedan 1.6 MPI 123KM 90kW
Jak na kompakt to super ale nie ma sie co dziwič auto ma 4.7m... bagażnik duży ale niewielki otwor załadunkowy..mnie wystarcza.
~Wbmb
Sedan 1.6 MPI 123KM 90kW
Fotel ma dosyć wysokie boczki więc.jak ktoś jest gruby moze czuć się ciasno.dla mnie wystarczajao
~ML
Sedan Facelifting 1.6 MPI 123KM 90kW
Bardzo obszerne wnętrze i duży bagażnik z opcją zbliżeniowego otwierania.
~nasztata
Sedan 1.6 MPI 123KM 90kW
Jest miejsce, z tym że ja mam 170, więc dla mnie to i w maluchu był wypas.