Lista ocen Hyundai Elantra VII (17) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robson
Sedan 1.6 MPI 123KM 90kW
Już za 90 tysięcy (wersja przed liftem) można dostać naprawdę kawał wozu. Jeżeli porównaniu taką wersję z octavia lub Honda Civik możemy być rozczarowanii. Ale jeśli weźmiemy pod uwagę że za takie pieniądze dzisiaj to do wyboru jest segment b, b/c jak scala/kamiq lub conajwyzej goły duster (Suzuki Vitara zaczyna się od 95) to dojdziemy do wniosku że to dobry deal.
~Nobuseri
Sedan 1.6 MPI 123KM 90kW
My chwyciliśmy wersję executive w cenie smart, więc rewelacyjnie! Gdyby nie to byśmy pewnie się nie zdecydowali albo byśmy byli znacznie mniej zadowoleni ze stosunku cena/jakość, a nie polecamy samochodu bez drogiego pakietu Navi bo wygląda wtedy w środku okropnie i nawet toyota corolla lepiej się wtedy prezentuje.
~Mateusz29
Sedan 1.6 MPI 123KM 90kW
Za tą cenę nie ma nic lepszego, z prostym silnikiem benzynowym wolnossącym, 4 - cylindrowym. Większość teraz produkowanych to albo miękkie hybrydy albo turbo.... Co w przyszłości oznacza koszty, np. wymiany baterii, silnika, regeneracji turbiny....
~zajjack
Sedan 1.6 MPI 123KM 90kW
No cóż to konkurencja nie istnieje, wszystko inne i porównywalne jest od 20% do 30% droższe no i w 2021 i 2020 roku zapewne nie dostępne wcześniej niż 6-12 miesięcy czekania.
~elka
Sedan 1.6 MPI 123KM 90kW
Kawał auta w dobrej cenie. Poprzednia elantra była tańsza ale ta jest lepiej wyciszona, lepiej się prowadzi no i jest nowym modelem a auta drożeją z każda generacja.
~elka
~Adamelan
Sedan 1.6 MPI 123KM 90kW
Uwazam ze hyundai robi postepy. Ostatnio jezdzilem oplem, bmw x2, mini, vw i hyundai napewno nie odstaje. Najgorsze scierwo to vw dsg i tfsi tfu
~Jogi
Sedan 1.6 MPI 123KM 90kW
Nowa Elantra kosztuje wiele więcej jak poprzednia generacja ale myślę że dostajemy fajne auto w który wszystko działa jak należy.
~Daniel Gepard
Sedan 1.6 MPI 123KM 90kW
Patrząc na rynek aut nowych jak podskoczyły ceny, stosunek do jakości bardzo odpowiedni
~nasztata
Sedan 1.6 MPI 123KM 90kW
Mam full opcję za 130 tys. - chyba z tym wyposażeniem nie znalazłbym nic lepszego