Lista ocen Hyundai Elantra VII (16) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adamelan
Sedan 1.6 MPI 123KM 90kW
Grzane fotele 3 stopniowo bardzo szybko grzeją, podgrzewana kierownica tez fajna rzecz. Auto szybkonsie nagrzewa. Łatwo ustawic zadana temperature itp.wszystko dotykowo.dobra haptyka. Mały minus za to,że przy ustawionym nawiewie ja szybe przednią i twarz po kazdym uruchomieniu wlacza sie klima-wtf?
~Mateusz29
Sedan 1.6 MPI 123KM 90kW
Szybko się nagrzewa zimą (ok. 2-3 km), jak również szybko chłodzi latem (też ok. 2 - 3 km, min. 2 - 3 minuty pracy silnika). Szyby odparowują bez problemu. Zimą dodatkowo sprawdza się ogrzewanie foteli i kierownicy - jak ja mogłem bez tego żyć to nie wiem! Fantastyczna sprawa.
~zajjack
Sedan 1.6 MPI 123KM 90kW
Ciepłe jest wręcz gorące, zimne chłodzi więc czego chcieć więcej. Załączenie klimy nie szarpie silnikiem. Szyby nie parują co przy poprzednim aucie było nagminne i nie można było nic zrobić.
~Robson
Sedan 1.6 MPI 123KM 90kW
Bez żadnych uwag. Automatyczne odparowywanie szyb w okresie cieplejszym lepiej wyłączyć bo potrafi się uruchomić w najmniej oczekiwanym momencie i rzeczywiście zmrozić wnętrze.
~elka
Sedan 1.6 MPI 123KM 90kW
Wydajne grzanie/ klima. Fotele i kierownica grzane więc czekam na mrozy :) Auto ma funkcję auto odparowania szyb - fajnie działa. Nawiewy na tył działają a nie tylko sa.
~elka
~Nobuseri
Sedan 1.6 MPI 123KM 90kW
Bez zarzutów. Mamy wersję z podgrzewanymi fotelami przód + tył i kierownicą. Żona w końcu przy zimnych porankach nie musi siadać na kocyku ;-)
~www.
Sedan 1.6 MPI 123KM 90kW
Jest ok.tylko niepotrzebnie załącz się klima i brak możliwości ustawienia nawiewu na przednią szybę i nawiewy na przód jednocześnie.
~Antek
Sedan 1.6 MPI 123KM 90kW
Bardzo fajne grzanie kierownicy foteli, ogolnie szybko sie nagrzewa.klima nie halasuje
~Wojti
Sedan 1.6 MPI 123KM 90kW
bez zastrzezen, dobrze grzeje i chlodzi.