Lista ocen Hyundai Galloper II 3.0 141KM 104kW 1998-2003 (6) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Stefan_K.
Terenowy 3.0 141KM 104kW
Kupiłem auto rok temu i teraz moge wydac opinię. REWELACJA jak za tę kase - oczywisci jakieś tam małe drobiazgi w stylu c.zamek na tylne drzwi się zawiesza, padła żarówka i oświetlenie nawiewmu ale poza tym nic poważnego. Przyznaję jednak że kupiłem auto zadbane - od pierwszego właściciela z Francji. W polsce z częściami nie ma problemu większość pasuje od Pajero a ceny też są przyzwoite.
Terenowy 3.0 141KM 104kW
Pomimo 24 lat na karku nic się nie psuje odkąd go mam (7 miesięcy). A przepraszam, odejmuję jedną gwiazdkę za wyciek z pompy wspomagania kierownicy. Uznaję to za drobną usterkę.
~Bogusław
Terenowy 3.0 141KM 104kW
Raz ogarnięte usterki nie wracają - tak jak pisałem wczesniej drobiazgi da się po prostu naprawić swoimi siłami
Terenowy 3.0 141KM 104kW
Przez rok jedyna awaria to rozszczelniona pompa wspomagania i słaba wiskoza. Jak dla mnie bomba.
~mafay
Terenowy 3.0 141KM 104kW
parę rzeczy padło jeszcze na gwarancji; teraz od czasu do czasu coś go nęka, ale ogólnie nieżle