Lista ocen Hyundai Genesis Coupe Coupe (6) - Silnik

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Staniec
Coupe 3.8 V6 303KM 223kW
"There's no replacement for displacement". Te słowa bardzo pasują do jednostki Genesisa. Reakcja na gaz, elastyczność, dynamika jazdy. To wszystko zawdzięczamy tutaj wysokiej pojemności silnika. Przy przyspieszaniu bardzo dobrze słychać i czuć że nie "siedzi" tutaj 2.0 Turbo. Mimo osiągów i pojemności silnik jest dość ekonomiczny. Przy normalnej jeździe zadowoli się 9-13 litrami benzyny na każde 100km. Lub 11-15 litrami LPG. 3.8 V6 MPI w BK1...
~briggs
Coupe 3.8 V6 303KM 223kW
Wcześniej jeździłem autem z silnikiem 2.0 turbo 247KM i na początku trochę brakowało mi tego uderzenia mocy, które daje turbina. Jednak z czasem doceniłem kulturę pracy silnika w Genesisie, jego szeroką elestyczność i moc dostępną od samego dołu obrotów, a do tego ten dźwięk silnika V6 :) robi wrażenie
~ZSZ
Coupe 3.8 V6 303KM 223kW
Bardzo żwawy, duża moc od najniższych obrotów, fajne brzmienie, więc radio może być w tym aucie zbędne. Wkręca się szybko do najwyższych obrotów. Przy dynamicznej jeździe spalanie ok. 13 litrów.
~misiu
Coupe 2.0 TCI 210KM 154kW
Wysoki moment przy niskich obrotach daje poczucie dużej elastyczności również w mieście. Jeśli trzeba auto zbiera się żwawo.
~Turybiusz
Coupe 2.0 TCI 210KM 154kW
Po zabiegach jak na wstępie super!
~ryszard4
Coupe 2.0 TCI 210KM 154kW
Napiszę więcej jak dotrę silnik.
Hyundai Genesis Coupe Coupe