Lista ocen Hyundai Genesis Coupe (6) - Ergonomia

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Staniec
Coupe 3.8 V6 303KM 223kW
Wszystko pod ręką, intuicyjnie rozmieszczone. Duży plus za dużo możliwości regulacji fotela. Auto jest proste w obsłudze, nie ma fajerwerków we wnętrzu, jest to co potrzeba. Wyposażenie w mojej pośredniej wersji też jest wystarczające. Auto posiada m.in: Klimatyzacje automatyczną, dobre audio infinity 8 głośników z 6xcd, aux i usb, podgrzewane fotele przednie, elektryczny fotel kierowcy, możliwość ręcznej zmiany biegów łopatkami, komputer...
~ZSZ
Coupe 3.8 V6 303KM 223kW
Nie mam szczególnych zastrzeżeń, wszystko raczej na swoim miejscu i rozplanowane dobrze. Może przyciski przebiegu dziennego i komputera mogłyby być włożone w przełącznik wycieraczek lub kierunkowskazu. No i radio niestety słabe.
~Turybiusz
Coupe 2.0 TCI 210KM 154kW
Jak dla mnie super - prostota, ale jest wszystko co niezbędne! A półeczka pod sufitem (np. na okulary) rewelacja!
~Karpiu
Coupe Facelifting 2.0 TCI 275KM 202kW
Auto zostało stworzone dla kierowcy, jest bardzo wygodnie i przestronnie. Wszystko jest na swoim miejscu i pod ręką.
~misiu
Coupe 2.0 TCI 210KM 154kW
Fotele wygodne, kubełkowe, dobrze trzymają. Pełna regulacja. Gałki-i-pokrętła raczej jak z limuzyny niż z coupe, ale to kwestia gustu.
~briggs
Coupe 3.8 V6 303KM 223kW
Masa miejsca na wszystko. W Genesisie czujemy się jak w rasowej limuzynie, a przecież to auto sportowe.