Lista ocen Hyundai Genesis Coupe (7) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ZSZ
Coupe 3.8 V6 303KM 223kW
W trakcie 2.5 roku użytkowania i 12 000 km przejechanych kilometrów wymieniłem olej i filtry, a także tarcze ( doskonałe krajowe za 300 PLN komplet a nie oryginalne za 1800 i to chyba sztuka ) bo miały bicie i kupiłem komplet nowych opon, ale to fanaberia, bo oryginalne były dobre, ale miały już 5 lat. Poza tym tylko paliwo, tylko V-power 95 lub 100. Też drogo nie wychodzi, bo pali ok. 13 litrów.
~briggs
Coupe 3.8 V6 303KM 223kW
Ok, jak na samochód, który nie należy do marki klasy premium ten wóz tani nie jest - chodzi mi głównie o części. Dla przykładu za same klocki hamulcowe na przód zapłacicie 850zł No cóż, prawdziwy sportowy samochód wymaga użycia solidnych komponentów, a to musi trochę kosztować. Spalaniem też nie wygracie z jakimś tam Yarisem, ale frajda z jazdy zrekompensuje wszelkie koszty.
~Staniec
Coupe 3.8 V6 303KM 223kW
Ze względu na rzadkość i egzotyczność problem jest z dostępnością części od ręki, niektóre nie są dostępne jako zamienniki a w ASO jest drogo. Wynagradza to dobra bezawaryjność i względna prostota konstrukcji. Ekonomia też jest nie zła. Benzyny mi palił około 10-11 litrów w cyklu mieszanym, gazu pali 12-13. Nie jest źle.
~Karpiu
Coupe Facelifting 2.0 TCI 275KM 202kW
Tragedia :) Genesis wyrywa do przodu jak szalony, ale też jak szalony wysysa paliwo z baku. Jeśli ma być to auto do miasta do codziennego przemieszczania się do pracy, jak w moim przypadku to trzeba niestety słono płacić za tą przyjemność.
~Turybiusz
Coupe 2.0 TCI 210KM 154kW
Na razie tylko na podstawie wizyt na stacji benzynowej. Poniżej 12,5 nie udało się zejść w jeździe mieszanej, po mieście w korkach wychodziło ok. 14,4. Po założeniu gazu jest... super! 100 km kosztuje ok. 35-40 złotych!
~misiu
Coupe 2.0 TCI 210KM 154kW
Spala w zależności od stylu jazdy. Trudno się powstrzymać, żeby czasem nie użyć gazu. Wtedy po mieście pali 13. W mieszanej 10.
~turbo
Coupe 2.0 TCI 210KM 154kW
Lubi wypić, części trzeba ciągnąć ze stanów