Lista ocen Hyundai Getz (220) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 178 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafał
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Przy tych rozmiarach zewnętrznych (ok 3,8 m) bez zarzutu. Mam 184 cm wzrostu i siedzę za kierownicą wygodnie. Wysoko, jak na stołku. Nie każdemu to będzie odpowiadało, dla mnie jest jak najbardziej ok. Fotel mam odsunięty prawie do końca, zostało może 2 cm do limitu. Potrafię usiąść sam za sobą i na krótszej trasie będzie ok. Osoba niższa będzie miała mniej powodów do narzekań. Trasa +300 km w 4 osoby bez problemów. 3 osoba z tyłu powoduje, że...
~joachim20@poczta.gazeta.pl
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Osoby bardzo wysokie mogą narzekać na brak miejsca z przodu. Ze wzrostem 195cm czuję, że lepiej siedziałoby mi się, gdybym mógł minimalnie cofnąć jeszcze fotel. Nadspodziewanie dużo miejsca jest natomiast z tyłu. Przy maksymalnie cofniętym fotelu mogłem usiąść za fotelem kierowcy z wyprostowanymi nogi (kolana obok siebie). Oczywiście nogi dotykały fotela, ale nie wciskały się w niego. 2 osoby z tyłu będą podróżowały naprawdę komfortowo. Dużo...
~ojciec dwulatki
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Pod tym względem nie ma konkurencji w swojej klasie. Jestem wysoki i jeździ mi się bardzo wygodnie. Bardzo dużą zaletą jest ilość miejsca z tyłu, jak na miejskie auto oczywiście. Swobodnie usiądzie tam wysoka osoba, a na upartego to i dwie dorosłe osoby plus fotelik dla dziecka zmieściłem. Kanapę z tyłu można ustawić w 3 położeniach, co bardzo ułatwia pakowanie. Bez trudu po złożeniu i ustawieniu na boku mieścił mi się w bagażniku spory wózek...
~Dawid
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Rewelacja. W BMW F10 z przodu tyle samo miejsca. Z tyłu też nie narzekają. Ostatnio usłyszałem od osoby z tylu że fajnie się tu siedzi. Ja mam 192cm i auto jest dla mnie prawie idealne. Prawie bo kierownica regulowana jest tylko w jednej płaszczyźnie góra - dół. A siedzę tak, że widać mnie w szybie u pasażerów :) Nie widzę dużego wyboru aut o takiej przestrzeni z przodu i wysokiej szybie przedniej. Mini van pełną gębą
~obs
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
więcej niż można się spodziewać. Stara reklama z przewożeniem w Getzu dinozaura jest trafna. Pakowanie bagaży na wakacje to zawsze zaskoczenie dla mojej żony - że wszystko jednak weszło i jeszcze jest trochę miejsca. Owszem, kombiakom ustępuje, ale to naprawdę ładowne auto. Przewoziłem już nim sporą szafkę, dużą kuchenkę (i było jeszcze sporo miejsca), oraz równocześnie kilka dużych walizek i toreb, wózek i 5 osób.
~Piotrek
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Przestrzeń ... hmmm w tej klasie wydaje mi sie ze jest super. Zanim kupilem getza, ogladalem inne autka tej klasy i powiem szczerze ze getz jest the best :-) Oczywiscie to subiektywna ocena - nie jestem małym człowiekiem,a nie mam problemow z jazdą zarówno jako kierowca, jak i pasażer z tyłu. W autku z przodu jest po prostu wygodnie, a z tyłu też jest dużo przestrzeni jak na ten segment aut.
~KAMIL
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
I TU NIESPODZIANKA , POMIMO ROZMIARÓW ZEWNĘTRZNYCH JEST BARDZO DUŻO MIEJSCA, SPOKOJNIE W 4 OSOBY MOŻNA PRZEJECHAĆ SPORY ODCINEK DROGI , ZDECYDOWANIE O WIELE WIĘCEJ MIEJSCA NIŻ W YARISIE. NAPRAWDĘ JESTEM POZYTYWNIE ZASKOCZONY. JESZCZE JEDNO , JEDYNA WADĄ TEJ PRZESTRONNOŚCI SĄ BARDZO SZEROKIE DZRZWI W WERSJI 3D. DLACZEGO ?- MIANOWICIE JEST BARDZO CIĘŻKO ZAŁOŻYĆ PAS BEZPIECZEŃSTWA.
~Brutus
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Koreańczycy naprawdę się postarali, dla kierowcy i pasażera z przodu miejsca dużo, a i z tyłu pasażerowie zachwalają że niby mały a tyle miejsca. Bagażnik na wypad 2 osób na wakacje wystarczający (bez potrzeby składania siedziska). Dzislone oparcia i siedzisko dostępne w wersjach podstawowych to duży plus i bardzo przydatne przy przewożeniu większych rzeczy.
~enzo
Hatchback 1.4 97KM 71kW
W tej klasie, w tym roku nie było auta tak przestronnego w środku. Auto przede wszystkim szerokie we wnętrzu. Z przodu mieszczą się dwie osoby ubrane w zimowe kurtki i kierowca nie trąca pasażera np. przy zmianie biegów. Z tyłu również wszechstronnie pod warunkiem, że jadą tam dwie osoby. Trzy również się mieszczą ale bardziej chude.
~olgierthyedlina
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Początkowo trudno znaleźć wygodną pozycję na fotelu pasażera z przodu. Nogi trzeba wyciągać, na szczęście jest gdzie. Za krótkie siedziska zarówno z przodu jak i z tyłu. A wystarczyłoby z 7-8 cm. Na szczęście nie mam powyżej 190 cm wzrostu, więc i na głowę sporo miejsca ;-). Zagłówki mało wygodne i dość niestabilne