Lista ocen Hyundai Getz (186) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 212 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafał
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Za ten egzemplarz zapłaciłem więcej niż średnia dla tego rocznika i silnika, kupiłem go z przebiegiem 59 tyś km polski salon i już nie mam wątpliwości co do autentyczności przebiegu. Przejechałem od zakupu 4,5 tys km i jestem na 99% pewien, że ten samochód zostanie ze mną na lata. Uważam, że lepiej szukać samochodu mniej popularnego, który w swoich latach był uważany za typowy dziadkowóz. Zmniejszamy szansę na sprowadzony z kręconym licznikiem...
~ojciec dwulatki
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
W kategorii aut miejskich nie ma cenowej konkurencji. Za niewielkie pieniądze (od powiedzmy 10 tysięcy) dostajemy kilkuletnie niezawodne auto często z klimatyzacją, elektrycznymi szybami, od pierwszego właściciela, kupione w polskim salonie. Wyleczyłem się z kupowaniem 10-letnich japończyków, co to okupują szczyty rankingów niezawodności, ale w końcu wszystko po kolei leci, a jak się coś psuje to koszt jest bajoński. Tutaj może czasem być...
~artur
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
i tu powiem, że gdy kupowałem getza był to dla mnie najlepszy samochód w tym segmencie, zależało mi na kilku rzeczach, przede wszystkim pojemność bagażnika (conajmniej 250 l), wyposażenie, wykonanie (materiały) oraz cena ( która miała się zamknąć w granicy 45.000) do finału doszły w zasadzie same japończyki (micra, colt, ignis, jazz) i getz, przy którym skorzystałem z dobrej promocji i kupiłem autko za 42.000, które przed promocją kosztowało...
~Darek
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Samochodzik zdecydowanie wart swojej ceny ale tylko w niższych modelach cenowych i przy okazyjnych upustach. Cena Getza po facelifingu drastycznie wzrosła i pojazd przestaje być konkurencyjny w stosunku do nowych aut segmentu B. Warto też zwrócić uwagę na raporty o niezawodności oraz trzyletnią gwarancję bez limitu km.
~pkzabrze@go2.pl
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Co do ceny, zakupiłem go za 37000 z instalacja gazową gratis, wersja 3D, wyposażenie – właściwie wszystko oprócz klimy i skóry na siedzeniach. Nie jest to mercedes ale nie jest też to tanie auto – da się kupić tańsze ale nie wiem czy tak komfortowe :) Na plus i to wielki to 3 lata gwarancji niezależnie od przebiegu.
~Tomek
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Bardzo dobr samochód nie wypróbowałem jeszcze jak bedzie zachowywał się przy ostrej jeżdzie ale widzę że nie bedzie najgorzej Zobaczymy jak się trochę dotrze...Życzę szerokiej drogi i uważajcie na drodze na małe i niepozorne TICO bo możecie natrafić na jakiegoś Clubowicza a wtedy nawet 1.6 pod maską Was nie uratuje ..hehe nara
~marasbydg
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
5 - niewielkie koszty utrzymania, zerowe zainteresowanie złodziei, ładna linia nadwozia, bardzo niska cena zakupu, solidne wykonanie, jak narazie zerowa awaryjność... Poprostu doskonałe auto dla ludzi szukających niedrogiego, niestarego, bezproblemowego pojazdu.
~Oz
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
No właśnie- jakość. Chamskie plastiki i wszędzie twardo no i ta kolorystyka- zbocze wulkanu jest chyba żywsze estetycznie. Nie spodziewajmy się jednak więcej za 30tys. za nowy samochód. I tak jest dobrze, funkcjonalność i bezawaryjność rekompensują drobne niedociągnięcia.
~kwiep@wp.pl
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
OK. Dzisiaj wybrabym dokładnie tak samo, może z klimą zamiast rabatu. Kupiony w 11.2004 za 35.100: wersja Active 5d, silnik 1.3 82 km, el. szyby x 4, centr. zamek, lakier zwykły, autoalarm. Ale - bez ABS, tylko 1 airbag. Gratis - pakiet PZU na rok (dla mnie wart ok. 2000).

Usterki Hyundai Getz

Hyundai Getz – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Tomi.
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Traz zamiast silnika 1,3 jest 1,416v. Za te pieniądze u konkurencji dostaniemy słabsze,ciężkie ale (grande)duże modele które po wciśnięciu pedału gazu stoją w miejscu. Następca getza też napewno urośnie ale mam nadzieje że podstawową jednostka będzie 1.4 bo 1.1 sobie nie poradzi.