Lista ocen Hyundai Getz (209) - Widoczność

Na liście zabraknie 189 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~adam
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Tylko dobra pomimo dużej przedniej szyby. Ogólnie ok. Porównując do Skody Felicji denerwują mnie grubsze słupki z przodu, przez to śmiertelnie trzeba uważać na pieszych. No i gdy szyba przednia przy słupku jest zabrudzona, to już w ogóle jest kiepsko. Dlatego zawsze mam czystą szybę z przodu. A słupek - to oczywiście trzeba wachlować głową. Tego nie miałem w Felicji. Ale oczywiście przyzwyczaiłem się, bo Getz jest nieporównywalnie lepszy od...
~baltykwczasy@poczta.onet.pl
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Nie będę oryginalny - przednie słupki znacznie ograniczają widoczność. Trzeba sie trochę "powychylać". Ale za to przednia szyba rewelka - daje fajne uczucie dużej przestrzeni z przodu. Beznadziejne fabryczne pióra wycieraczek - zaraz po kupnie auta wymieniłem!!! (skakały, mazały itd.). Nie wiem dlaczego, ale szybko się zużwają. Pióra tego samego producenta w poprzednim aucie wytrzymywały dłużej.
~Piotrek
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Przeszkadzają przednie boczne słupki, szczególnie kiedy skrecamy i ktoś sobie wędruje na pasach - niestety mozna go nie zauwazyc. Ale to kwestia przyzwyczajenia. Szyba z przodu super :-) natomiast do tyłu widocznosc jest podobna jak w innych autach tej klasy - czyli marna, ale za to sa boczne b.duze lusterka - co bardzo pomaga przy cofaniu.
~Rafał
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Widoczność jest dobra oprócz kierunku tył po przekątnej ze względu na gruby słupek C. Lusterka boczne są całkiem duże, lusterko wsteczne jest małe, ale taka też jest tylna szyba więc w całości jest widoczna. Przez wciekanie wody do środka często szyby są zaparowane, lecz klimatyzacja szybko ściąga wilgoć z szyb.
~artur
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
dałem ocenę przecietnie ale nie wiem czy to i tak nie za dobra ocena po pierwsze, widoczność do przodu ograniczone przez przednie słupki po drugie, tylna szyba zbyt mała po trzecie, lusterka zewnętrzne zbyt mocno oddalają, powstaje wrażenie, że pojazd jadący za nami jest daleko a w rzeczywistości jest inaczej
~Wrak
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Jakoś dziwnie sie jedzie. NIe widać przodu auto. Pewnie trzeba się przyzwyczaić. Mnie się łatwiej jeżdziło dużo większą Mazdą 3, też z wypożyczalni - tydzień wcześniej. (Ale w tej Maździe tragiczny brak miejsca na prawą nogę kierowcy - gorzej niż w Pandzie). Do tyłu w Hyundaiu to katastrofa.
~RAFOO z SOSNOWCA
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Przednie słupki zasłaniają , szczególnie pieszych na przejściu, ale można się przyzwyczaić.Plus za bardzo duże lusterka boczne, martwe pole praktycznie nie występuje.Duże boczne szyby (mam wersje 3-d) dają świetną widoczność na boki.Ciężko wyczuć przód przy parkowaniu ponieważ wogóle nie widać obrysu maski.
~Oz
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Pan, który był niezadowolony w tym punkcie (poprzednio jeździł Uno) musi mieć albo 120cm wzrostu albo nie potrafi ustawić pozycji za kierownicą albo... może skończę. Widoczność więcej niż bardzo dobra, co wiąże się z pewnymi minusami (poniżej).
~iksmada55-48@go2.pl
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
W toku dotychczasowej eksploatacji samochodu jedynie na samym początku miałem niewielkie obawy z widocznością podczas cofania samochodu do tyłu.Obecnie jak wykorzystuje się przy cofaniu lusterka boczne samochodu nie mam żadnych problemów.
~gustav
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Do przodu genialnie.do tyłu gorzej. Niestety wina szerokich słupków z boku i z tyłu. Lecz prawda jest taka, że każdy producent aby podnieść bezpieczeństwo stosuje szerokie słupki, co ogranicza widoczność.Ale nie jet tak tragicznie jak w hatchbackach.