Ocena kierowcy - Hyundai Getz

missio, 19 lat temu
Silnik 1.1 MPI 66KM 49kW
Rok produkcji 2004
Hyundai Getz 1.1 MPI 66KM 49kW 2002-2008 - Oceń swoje auto
To naprawdę fajne autko. Zero problemów - wlewa się tylko paliwo i ewentualnie czasami płyn do spryskiwaczy no i czasem umyje. Tylko tyle troski. Jestem szczęśliwy, że go wybrałem -bo jeździ się nim bardzo dobrze. Pamiętam, że to autko miejskie i w ten sposób do niego podchodzę -nigdy nie oczekiwałem, że będzie to limuzyna, jak co poniektórzy i dlatego uważam, że jest najlepszy w swojej klasie. Jak trzeba - tomożna do niego sporo naładować - niby taki niepozorny, a jednak. To autko dla dwojga dorosłych i dziecka, którym od czasu do czasu można przewieźć przyjaciół. I jako takie zasługuje na wielką 5.
zestrojony trochę twardo -ale za to jak dobrze pokonuje zakręty. prowadzi się jak pies na smyczy
wszystko na miejscu - czyli tam gdzie tego szukają same ręce, bez zbędnego udziwniania.
barrdzo wydajne, szybko się nagrzewa
jestem osobą wysoką (190cm) i dość tęgą, a miejsca baardzo dużo, nawet pasażerowie jadący na tylnej kanapie za kierowcą nie narzekają
przy wyższych obrotach trochę za głośno
nie narzekam. jeżdżę głównie w mieście i pali koło 7. w olbrzymie mrozy podskoczyło do 7.5 ale autko nie garażowane i przed wyjazdem odpalałem na około 10 minut w celu odmrożenia i nagrzania
nic lepszego w tym przedziale cenowym nie ma
nic takiego
tym bardziej nic