Lista ocen Hyundai Getz 1.1 MPI 66KM 49kW 2002-2008 (60) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 57 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafał
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Spalona 1 z 2 żaróweczek podświetlających konsolę środkową. Nie działająca elektrycznie sterowana prawa szyba nastręczyła trochę czasu i kosztów, ale w drugim serwisie już wiedzieli co zrobić. Centralny zamek nie zawsze zamyka bagażnik podczas upałów. 3 żarówki już wymienione - mijania, postojowa, wewnętrzna. Daszek przeciwsłoneczny stracił część uchwytu, na szczęście nie opuszcza się sam. Największym utrapieniem jest skrzypienie wnętrza -...
~ojciec dwulatki
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Tu nie jest źle. Tandeta w środku nie przekłada się na awaryjność. Największą wadą pod tym względem jest słaby lakier, który odpada z klamek, łatwo go zarysować, a przy silniejszych rysach bardzo szybko pojawia się rdza. Słabo też działa zamek centralny, dealerzy montowali zamek robiony w Polsce i on jest po prostu mało trwały. Mnie np. odpięła się jakaś skuwka w środku i drzwi kierowcy w ogóle nie zamykał, kupa kłopotów, a naprawa trwała 10...
~romcost@wp.pl
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
tylna półka nie opada całkowicie pod własnym ciężarem i klapa bagażnika jej nie dociska dokładnie, więc lubi sobie postukiwać, lusterko od pasażera przeciekało (w ASO uszczelkę poprawili i się uspokoiło), sprzęgło łapie na samej górze i trzeba się przyzwyczaić, bo niby ten model ma hydrauliczne sprzęgło i nie można go obniżyć (ja się nie znam, tak mi w ASO powiedzieli)
~Adamec
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
precyzyjnie wykonany, odkręcił się maskujący kapselek na drążku przy skrzyni biegów (sam dokręciłem :)) ) Spaliły się 2 diodki w 3 światle stopu ale wymienili całe światło. Poza tym spokój. Ocena mimo "napraw" wysoka za prezyzję wykonania
~Franc
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Po roku użytkowania wszystko skrzypi i trzeszczy, coś stuka z tylnego zawieszenia, wymienione na gwarancji amortyzatory co oczywiście nic nie dało. Serwis mówi że \"ten typ tak ma\". Auto stuka na nierównościach jak stary polonez.
~brak adresu e-mail
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
na razie dobrze.tylko autoalarm firmy hyundai zamontowany na centralnym zamku za 780zl./frycowe zaplacilem/zawodny i bubel-bo strace gwarancje na elektryke i elektronike samochdu tak mnie orznal pracownik dilera.
~baltykwczasy@poczta.onet.pl
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Jak zawsze coś drobnego się znajdzie. U mnie np. wymieniali już dwie uszczelki - jedna przeciekała, druga była odkształcona i przy większych prędkościach halasowała. Nic więcej nie stwierdzilem. Pojeździmy dalej to zobaczymy.
~Kamiljan
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Nic się nie zepsuło oprócz zwijacza pasa kierowcy, pas sam się nie chce zwijać, trzeba mu pomóc ręką to dopiero jedzie. W serwisie powiedzieli "Jako tako się zwija" i na gwarancji nie naprawili.
~Sławek
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Palące się żarówki nie wiem z jakiej przyczyny ale przez te 4 lata wymieniłem 4 razy żarówki pozycyjne przednie a nie jest to takie łatwe wymienić je w terenie.
~Getz26
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
W sumie nic, trochę trzeszczała konsola przednia, ale minęło. Irytujące jest drżenie czegoś w tylnej części auta za siedzeniami, może też minie. Nie jest to półka.