Lista ocen Hyundai Getz 1.1 MPI 66KM 49kW 2002-2008 (57) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 60 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafał
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Zawieszenie pracuje cicho, szum opon na mokrej nawierzchni jest słyszalny, ale bez tragedii. Silnik jest słyszalny podczas dodawania gazu niezależnie od obrotów i powyżej 3 tys obrotów. Na trasie do 100 km/h jest ok, powyżej 110, 120 już zaczyna przeszkadzać. Max jechałem licznikowe 160 i było już głośno, ale dało się rozmawiać z pasażerem bez krzyczenia. Generalnie - średnie wyciszenie, ale w miarę dobre jak na segment B z tamtych lat.
~gustav
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Cicho do 110 km/h lub do 3500obr/min. Potem coraz głośniej. Przy 140 b. głośno. Ale i tak niebo i ziemia między CC 700.(Tam głośno od początku.) Moim zdaniem trochę źle odrobili lekcję z aerodynamiki.Przy otwartych oknach nie da się jechać. okrutny hałas. Założyłem owiewki z przodu i z tyłu (HEKO 67 zł). Trochę pomogło. Ale i tak jeżdżę z zamkniętymi oknami (klima). Hałasy dochodzące z samochodu ? A co to takiego ?? Radio ciut głośniej i nie...
~Cosmic
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Wyciszenie silnika jest super, prawie go nie slychac ale gorzej jest z ukladem jezdnym czego glowna przyczyna sa slabiutkie fabryczne opony koreanskie, lepiej je wymienic nawet na zwykla Debice czy Kormoran chyba, ze to nie przeszkadza, bo jak sie wlaczy radio jest ok :-) kolejny minus za tylna polke, ktora oczywiscie skacze i trzeszczy na polskich drogach, a ktorej nie udalo mi sie wyciszyc domowymi sposobami (gumowe okleiny). Poza tym OK.
~romcost@wp.pl
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
...powyżej 140 km/h to w aucie ogłuchnąć można (Katowice - Kraków i miałem dość), dopiero ok 160km/h jakby cichnie (ale to już chyba leci nad drogą więc może dlatego). PS. SC900 było według mnie znacznie cichsze.
~Oz
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Jeśli w tym samochodzie jest jakieś wyciszenie, to szczątkowe. Fakt, że nie dostajemy mocniej po uszach jest zasługą cichego (mimo wszystko) silnika. Mogłoby byc lepiej, jest tak sobie.
~Adamec
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
silnik do 3000 obrotów na 6 powyżej na 2. Jest naprawdę b cichy przy spokojnej jeździe i naprawdę głośny przy dynamicznej. Ponadto pow 110 km/h zaczyna robić się naprawdę irytująco głośno
~Darek
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Dla mnie 5. Należy wziąść pod uwagę klasę auta. Jeździłem 206-ką, Punto,Fabią, Sieną, Corsą i mogę powiedzieć, że w niższych obrotach (do 3000) Getz jest najcichszy, a silnik brzmi miło.
~olgierthyedlina
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Wykończenie twardym plastikiem powoduje rezonans wnętrza, zwłaszcza przy zamkniętych oknach ( mam klimę ). Glośność silnika wyraźnie odczuwalna. Wibracje na szczęście już nie ;-)))
~baltykwczasy@poczta.onet.pl
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Powyżej 120 km/h trochę głośny silnik. Przy mniejszych prędkościach faktycznie prawie nie slychać pracy silnika. Fabryczne oponki letnie do d... - szumią niemiłosiernie - do wymiany!
~Marcin z okolic Częstochowy
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
silnik cichutki, praca opon też nie przenosi się do wewnątrz. Ogólnie bardzo dobrze w takich warunkach z przyjemnością można posłuchać radia lub porozmawiać z pasażerem.