Ocena kierowcy - Hyundai Getz

gajdziu@wp.pl, 19 lat temu
Silnik 1.3 MPI 82KM 60kW
Rok produkcji 2003
Hyundai Getz 1.3 MPI 82KM 60kW 2002-2008 - Oceń swoje auto
Ogólnie rzecz biorąc autko rewelacja. Cena zadawalająca. Osiągi z silnikiem 1350 wręcz zaskakują (Na drugim biegu potrafi (extremalnie!!! i nie polecam !!!!) wycisnąć 90 km/h, 3-130 km/h. Szkoda, ze w Polsce nie ma 1,6 na benzynie :) Auto jest lekkie. Przy starcie trzeba delikatnie obchodzić się z pedałem gazu. Koniecznie należy zmienić opony. Zostały założone "rowerówki", niewprawiona w jeździe osoba na śliskiej nawierzchnii może daleko nie zajechać :( UWAGA NA TORY!!!. (idealnie pasują na te wąski oponki :)). Ale po wymianie opon wszystko uległo poprawie. Powodzenia. Naprawdę polecam to autko.
aż miło posłuchać
jest ok ale trzeba się przyzwyczaić do biegu wstecznego
na uchym wpaniale ale na mokrym mozna się przejechać (zmieniłem opony na szersze)
jest ok, ale słupki trochę pszeszkadzają
jest super nic ująć nic dodać, tnie powietrze jak przecinak
zimą-porównujac z golfem-długo się rozgrzewa, reszta w porządku
jak na tak małe z pozoru auto to rewelacja, mam 1,90 i za mna swobodnie może usiaść osoba 1,70
jezdżąc tak jak napisali w instrukcji obsługi trzeba nieźle nasłuchiwac aby usłyszeć silnik
Jeżdżac do 110km/h 5,5 l/100km, ale przy prędkości 160-190 km/h (jak na tak małe auto ma rewelacyjne osiągi)- spala 9,5 l/100km. Pierwszy przegląd kosztuje 486 zł.
ok
mam wrażenie, że szyby sa z dość mało utwrdzonego szkła. Zimą, zarysowały mi się od plastikowej skrobaczki :)
ma ponad 1/2 roku i pomimo brawurowej jazdy nic mu nie dolega

Usterki Hyundai Getz