Lista ocen Hyundai Getz 1.4 97KM 71kW 2004-2008 (12) - Całokształt

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MrWhite
Hatchback 1.4 97KM 71kW
Małe zwinne autko, idealne do jazdy po mieście. Dobrze się prowadzi, a 97 KM pod maską z łatwością radzi sobie z tym autkiem. Łatwe do parkowania, w miarę wygodne. Miejsca w środku też wystarczająco, jakość na dobrym poziomie. Z wad to trochę za wysokie spalanie jak na takie małe auto, w okolicach 7L i to w cyklu mieszanym.
~biker7@wp.pl
Hatchback 1.4 97KM 71kW
To co zrobili Koreańczycy jest bez zarzutu i taką orginalną wersję polecam. Przestrzegam natomiast przed doposażaniem w dodatki typu alarm czy centralny zamek bo nasi "fachowcy" popsują wszystko w poblizu. Doświadzcyłem tego osobiście, ale po interwencji wszystko co zakwestionowałem poprawiono.
~Piotrek
Hatchback 1.4 97KM 71kW
Świetne auto dla singla, na auto flotowe, do jeżdzenia po mieście (dobrze się parkuje), jako drugie w rodzinie. 80 tys zrobiłem nim w dwa lata - brak usterek cieszy. Jest regularnie serwisowany. Niedoceniane auto a szkoda - natomiast ma niezłych następców (I20 I30)
~raben
Hatchback 1.4 97KM 71kW
Tandeta i tyle z tej klasy 10x bardziej wole corsę Jeździłem wieloma samochodami: lanos, corsa c i d, punto, saxo, xsara, volvo s40, mondeo mk3, almera, palio , chevrolet epica, chevrolet lacettri, fabia, civic 3, i getz jest jednym z najgorszych
~lena
Hatchback 1.4 97KM 71kW
ogólnie jestem zadowolona z zakupu. auto świetnie nadaje się do miasta, na trasach sprawuje się dobrze. mimo wszystko ma więcej zalet niż wad :) firma Hyundai Motor Poland mogłaby popracować trochę nad zagadnieniem serwisowania swoich aut.
~rafał
Hatchback 1.4 97KM 71kW
Generalnie jestem zadowolony z tego autka. Zważywszy na obecne ceny i wyposażenie, uważam, że jest to całkiem niezła propozycja. Ponieważ Getz zaczyna być dla mnie za mały, przymierzam się do Hyundaia i30 kombi.
~Anka
Hatchback 1.4 97KM 71kW
polecam dla kierowców, którzy lubią fajną jazdę miękkim autem ( tu mam na myśli prowadzenie , a nie zawieszenie), dobry po miescie i na szosie, byle nie jeździć powyżej 150km/h
~geniek
Hatchback 1.4 97KM 71kW
Doskonale się prowadzi, dużo dodatków i niezawodny. Dlatego Getz nie ma konkurentów w swojej klasie. Szkoda, że w Polsce jest niedoceniony lub może niemodny.
~Petrus-PM
Hatchback 1.4 97KM 71kW
Jak widać przejechałem tym autem przez trzy lata 45000 km. bez żadnych technicznych problemów.Polecam to auto innym.
~SkieS
Hatchback 1.4 97KM 71kW
Ogólnie samochód ciekawy, dość sprawny, jednak wybierając automatyczną skrzynię biegów. Musimy się liczyć z dość wysokim spalaniem.