Lista ocen Hyundai H200 (8) - Ergonomia

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krystian C
Minivan 2.5 TD 80KM 59kW
jak w aucie osobowym !! fajny efekt jest jak sie siedzi z boku i patrzy na miejsce kierowcy kokpit zakręca w stronę szofera fajnie to wygląda. mogli by dać plastiki w 2 kolorach ale i tak jest rewelacja porównując np do T4. Drzwi zamykają sie cichutko fajnie obudowane ładna tapicerka na głową dużo miejsca. Jest OK
~rafalyogi
Minivan 2.4 115KM 85kW
tylna ławka pasażerska to porażka totalna! parę kilometrów się da jechać ale nie ma co marzyć o wygodach na długiej trasie to istna katorga! ja w moim przesunąłem ściankę działową i odsunąłem tylną kanapę wraz z jej wyprofilowaniem do tyłu, po tym zabiegu można nawet Niemcy zaliczyć bez wielkiego cierpienia
~jacek.bromka@gmail.com
Minivan 2.5 TD 80KM 59kW
w tym aucie widać że skonstruowano go dla mniejszej nacji bo choć z przodu miejsca dosyć to jednak ciężko znależć wygodną pozycję przełączniki jak na ten rocznik w zasięgu ręki
~YOGI
Minivan 2.4 115KM 85kW
Wygoda dla kierowcy i pasażera bez zarzutu, z tyłu gorzej ale ja przesunąłem ściankę grodziową i tylną kanapę i miejsca jest opór
~sproket
Minivan 2.5 TD 80KM 59kW
Właściwie wszystko na swoim miejscu, konsola ładnie się prezentuje, elementy kokpitu dość dobrze wykonane (plastiki nie trzeszczą)
~krzys 9804
Minivan 2.5 TD 80KM 59kW
siedzenia przednie super.tył wąskie męczące nie do jazdy na dalszą trase
~PK
Minivan 2.5 TD 80KM 59kW
MOŻE SIĘ PODOBAĆ I POBIĆ KONKURENTÓW W TEJ KLASIE.
~Kris
ma apetyt na paliwo