Lista ocen Hyundai H200 (24) - Silnik

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mic_hau
Minivan 2.5 TD 80KM 59kW
Rewelacyjny Samochód posiadam wersje 5 osobową plus ładunek do 1300 kg z 2000 roku ... mam go prawie rok i nic, żadnych problemów ..... wymieniłem jedynie olej i filtry .... a miałem już nowiutkiego renaulta Trafica i Mercedesa Vito ..... a okazało się że koreańczyk przebija wszystkie auta w tej klasie i proszę znależć samochód w tej klasie z tak starannym wykończeniem wnętrza ... prawie jak osobówka .... polecam gorąco ......i to za...
~marsellus1@o2.pl
Minivan 2.5 TD 80KM 59kW
Posiadam to autko już ponad rok, zrobiłem około 40000 km i jak na razie bardzo go sobie chwalę. Kupiony za stosunkowo niewielkie pieniążki od prywatnego właściciela w Holandii myślę, żę naprawdę dobrze się obrał. Silnik niesamowicie elastyczny o wysokiej kulturze pracy, pięknie i równo \"grzechocze\", bardzo elastyczny na 5 biegu(od 60 do 150 km/h) Przy większych prędkościach powyżej 110 km/h zaczyna robić się głośno i to chyba jedyny jego...
~wadim
Minivan 2.5 TD 80KM 59kW
ogolnie ok ale jest ale trzeba pilnowac zaworu upustu spalin z turbiny a jak nie no to naprawa turbinki kosztuje a jak i tego niedopilnujemy to siada glowica kupilem autko z takimi usterkami wiedzialem co kupuje po naprawie ok jestem zadowolony wbrew pozorom czesci niedrogie i ja niemialem problemu ze zdobyciem ich
~Krystian C
Minivan 2.5 TD 80KM 59kW
silnik pracuje dosyć dobrze. Na mrozie pali na dotyk. Ma już duży przebieg i jest w nim sucho. Zdarza sie ze pije trochę olej ale mało jak na diesla to w normie. Mógłby mieć więcej koni przy Turbo ale i tak jest wystarczająca. silnik jest elastyczny i wkręca sie szybko na obroty. w końcu jest on z modelu M. L400
~sproket
Minivan 2.5 TD 80KM 59kW
Użytkuję samochód 2 lata i mimo regularnych przegłądów i ogólnego dbania o auto wszelkie kłopoty które mnie napotkały to silnik bądż osprzęt silnika: pompa wtryskowa,alternator,wałek rozrządu, uszczelka pod głowicą...
~bogdan1803
Minivan 2.5 TD 80KM 59kW
Silnik pracuje lekko, nie jest wysilony, ma stosunkowo duży moment obrotowy, co raczej gwarantuje duże przebiegi , jest bardzo elastyczny, bez problemów ciągnie na 5-tce od 40 km/h do 140 km/h
~Marek
Minivan 2.5 TD 80KM 59kW
Silnik nie do zajezdzenia.Miedzy zmianami oleju dolewam tylko 0.3litra.Samochod nie jest garazowany, a mimo to w zimie 2005/2006 przy temperaturze -27C zapalal za pierwszym razem.
~qwerty
Minivan 2.5 TD 80KM 59kW
Jak dla mnie ok. na trasie udało mi się zejść do 8l/100km. Tak ok 10l. Wszyscy mi odradzali, zaryzykowałem i lepiej mi się nim jeździ niż vw t4.
~jacek.bromka@gmail.com
Minivan 2.5 TD 80KM 59kW
silnik jak na 80 KM jest bardzo dynamiczny miałem problem i już myślałem że duży a wystarczyła tylko regulacja zaworów i wszystko minęło
~spl
Minivan 2.5 TCi 101KM 74kW
Z silnikiem nie ma klopotów i pracuje poprawnie,mogło by byc wiecej KM!Za malo elastyczny Podobno w tych silniczkach 140 KM jest juz ok