Lista ocen Hyundai H200 (21) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krystian C
Minivan 2.5 TD 80KM 59kW
JA mam wytłuczone zawieszenie i stukają mi drążki i sworznie. a reszta ok Trzyma sie drogi b.db. trochę huśta tyłem i kołysze. a i jest nad sterowny. nie proponuje hamować ostro w czasie skrętu bo tył nas wyprzedzi :) w zimie OK wystarczą dobr opony i tez będzie szedł. Pod rampę w firmie nikt nie mógł podjechać ( sprinter , transit , merc 207D) a H200 za 1 razem na wyślizganym śniegu. Po śniegu idzie dobrze !! liczą sie też umiejętności
~spl
Minivan 2.5 TCi 101KM 74kW
Troche stuka na dziurach ale w koncu to nie osobówka!Zima jest tragedia bo napęd jest na tyl a ja mam całoroczne opony!Najlepiej sie jezdzi jak jest opciązony!Na pusto rzuca ale dolozylem pióra i jest podniesiony wyzej niz normalny!Najlepiej wozic ze 100-150kg na kipie to wtedy jezdzi dobrze(płyty chodnikowe
~Miki
Minivan 2.5 TD 80KM 59kW
układ jezdny przecietny , na pusto strasznie trzęsie budą na naszych wspaniałych drogach,dla pasażera wskazany awiomarin:) ,jest na resorach i to dlatego , jak załadowany to mniej trzęsie , ja worze nim motocykle i po zładowaniu nawet jednej sztuki od razu czuć ulgę
~marsellus1@o2.pl
Minivan 2.5 TD 80KM 59kW
H 200 dobrze pokonuje zakręty, przy czym warto wozić zawsze jakieś obciążenie na pace, wtedy mniej skacze. Ja na swoim ciągle mam co najmniej 1000 kg ładunku, wtedy prowadzi się wyjątkowo płynnie. No może trochę wolniej przyśpiesza :)
~rafalyogi
Minivan 2.4 115KM 85kW
pod warunkiem że na pace jest ze 150 kg na naszych dziurach da się jechać, na nieobciążonym lepiej za szybko nie jechać, zawieszenie jest dość sztywne czemu się nie dziwię jako że to wersja towarowo - osobowa (6 osób+1350 kg ładunku)
~lutek
Minivan 2.5 TD 80KM 59kW
troche waski rozstaw osi i te cieniutkie malutkie kola 14 ( ja do swojego założyłem 16 alu i opony 225/55 ) i teraz wiem co to znaczy przyczepnosc i autko nie lata po koleinach naprawde polecam
~jacek.bromka@gmail.com
Minivan 2.5 TD 80KM 59kW
prowadzi się dość dobrze , ale trzeba koniecznie pilnować spawnych amorków ,im bardziej załadowany tym sympatyczniej się nim jedzie
~YOGI
Minivan 2.4 115KM 85kW
zawieszenie stosunkowo sztywne, na pakę wrzucam tonę + 4 pasażerów i wtedy jest OK, również świetnie z lawetą
~sproket
Minivan 2.5 TD 80KM 59kW
Tak jak już wcześniej wspomniano najlepiej jedzie nie co zapakowany, na polskie drogi bez rewelacji
~bogdan1803
Minivan 2.5 TD 80KM 59kW
Ten samochód nie może jeździć bez obciążenia, Jazda " na pusto" to nieporozumienie. Totalny dyskomfort.