Lista ocen Hyundai i10 I (34) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marian
Hatchback 1.1 SOHC 66KM 49kW
Łączniki oba do 20 tyś km nie dojechały. Na większych nie równościach wali przednie zawieszenia - ten typ tak ma!! Lakier odpada z plastikowych elementów. Wyszła rdza na klapie bagażnika - kilka ognisk korozji przebija spod lakieru w różnych miejscach klapy - HYUNDAI ASO \"auto ma 3,5 roku i jest po gwarancji, dziękujemy!\". TOTALNE ROZCZAROWANIE!!
~M w
Hatchback 1.1 SOHC 66KM 49kW
Zacięły się szczęki hamulca ręcznego na tylnych kołach. Tydzień temu zobaczyłem ogniska korozji na klapie i progu. Próg był lekko uszkodzony pzeze mnie, więc chyba jestem sam sobie winien.
~hec52@tlen.pl
Hatchback 1.2 DOHC 78KM 57kW
Linka gazu pracuje skokowo - nie można płynnie dodawać gazu.Była wizyta w serwisie - przesmarowali i stwierdzili, że linka gazu to element cierny.Smarowanie niewiele pomogło. Szok!!! Jest to dość niewygodne.
~sakura7@gazeta.pl
Hatchback 1.2 DOHC 78KM 57kW
samochód był kiepsko przygotopwany do sprzedaży przez dealera - wszystkie niediciągnięcia wynikały z jego zaniedbań (m. in. uszkodzone pokrętło kierowania nawiewem)
~Marian
Hatchback 1.1 SOHC 66KM 49kW
Łączniki, gumy stabilizatora nie wytrzymują 15 tyś km! A klapa bagażnika zaczyna rdzewieć "dopiero" po 3,5 roku użytkowania!
~Klosz-art
Hatchback 1.2 DOHC 78KM 57kW
Nic złego się nie dzieje. Po 2 tygodniach był tylko problemik z odkręcającą się anteną. Lakier metalik dość wrażliwy. Są już odpryski do podkładu.
~Waldemar72
Hatchback 1.1 SOHC 66KM 49kW
klapka wlewu paliwa na mrozach nie otwiera się piski pasków klinowych problem załatwiony w ramach gwarancji w aso
~retty
Hatchback 1.1 SOHC 66KM 49kW
elektryka (brak uruchamiania wycieraczek w trakcie spryskiwania, przy używaniu spryskiwacza tylnej szyby, spryskuje także przednią,
~www.maximussukienki.pl
Hatchback 1.1 SOHC 66KM 49kW
jeszcze mnie nie zawiódł ale to by była tragedia jak by się jeszcze popsuł przy takim przebiegu(2500)

Usterki Hyundai i10 I

Hyundai i10 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~agnieszka_1b@wp.pl
Hatchback 1.1 SOHC 66KM 49kW
mam ten samochod dopiero od 2 miesiecy, wiec ciezko mi cos oceniac, jak do tej pory nic sie nie zepsulo:)