Lista ocen Hyundai i10 I (29) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Klosz-art
Hatchback 1.2 DOHC 78KM 57kW
Słabiutko pod tym względem. Na początku miałem wrażenie, że jakaś śrubka odpadła i dzwoni po karoserii. Każdy kamyk, który wpadnie pod koła jest z gracją obijany po nadkolach. Słychać to okropnie, jak w maluchu za starych czasów. Słychać każde puknięcie zawieszenia. Silnik jest w miarę dobrze wyciszony.
~Marek
Hatchback 1.1 SOHC 66KM 49kW
Sinik ma ładne brzmienie i do 3 tys. obr.prawie go nie słychać. Standardowe opony 13' koreańskie są b. głośne i zastanawiam się czy na zimę z tego względu nie zamontować zimówek jakiejś innej firmy. Słychać uderzenia kół o nierówne podłoże.
~FN
Hatchback 1.1 SOHC 66KM 49kW
Największa wada tego samochodu wg mnie - chociaż należy pamiętać że jest to auto klasy A, więc nie ma co porównywać go do jakiegoś Lexusa. Powyżej 90-100km/h słychać już szum wiatru, chociaż delikatny, dopiero powyżej 120-130 zaczyna przeszkadzać.
~Miras
Hatchback Facelifting 1.1 SOHC 69KM 51kW
Tak sobie, ale czego chcieć od samochodu tej klasy. W każdym razie spokojnie można kilka godzin prowadzić bez bólu głowy itp. Nawet na autostradzie nie przekraczając 120/130 km/h jest nieźle.
~Marian
Hatchback 1.1 SOHC 66KM 49kW
Do 80km/h jest dobrze. Do 110 km/h można jechać. Do 130km/h straszny hałas. Powyżej 130 km/h - nikt tym sprzętem szybciej nie odważy się pojechać! ;-)!
~stinkpink
Hatchback 1.1 SOHC 66KM 49kW
po wejsciu na obroty powyzej 3500/min robi sie glosno, innymi slowy jak dluzej cisnie sie powyzej 120km/h dobrze jest wlozyc stopery do uszu..
~sakura7@gazeta.pl
Hatchback 1.2 DOHC 78KM 57kW
jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, ale jest to także po części efaktem długich przełożeń skrzyni biegów, jak na tę klasę (i cenę) super !
~browarek
Hatchback 1.2 DOHC 78KM 57kW
Silnik praktyczne na biegu jałowym niesłyszalny. Przy prędkościach 70-80 km/h szum powietrza znośny, przy wyższych prędkościach zdecydowanie gorzej.
~Mateusz.
Hatchback 1.1 SOHC 66KM 49kW
Określił bym go mianem brak. Silnik głośny, huk powietrza straszny. Powyżej 100km/h trzeba podnosić głos żeby porozmawiać.
~Janek
Hatchback Facelifting 1.2 DOHC 85KM 63kW
Jest dobrze, przy 120km/h radia słucham bez pod głośniania, w pandzie musiałem wyłączać