Lista ocen Hyundai i20 I Hatchback 5d Facelifting (6) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Aglly
Hatchback 5d Facelifting 1.1 CRDi 75KM 55kW
Przejechałem autem 75 tys. km i nie miałem z nim żadnego problemu. Max przy wciśniętym pedale wyszło mi 8l w cyklu mieszanym. Na autostradzie przy prędkości 140 km/h średnie spalanie to 5,5l. W cyklu mieszanym przy normalnej jeździe średnie spalanie to 4l, a przy jeździe bardzo oszczędnej można uzyskać wynik poniżej 3l. Bardzo oszczędne auto.
~Piotr
Hatchback 5d Facelifting 1.2 DOHC 85KM 63kW
Tym autem, zwłaszcza w gazie, podróżuje się za niewielkie pieniądze. Jedynym, co było dla mnie porównywalne jak chodzi o koszty była Thalia 1.5 dCi 65 KM, jednak była mniej dynamiczna i żeby zejść do spalania rzędu 3,5l/100km w trasie trzeba było bardzo się starać. Tu mamy 6l/100km gazu, więc koszt taki sam przy normalnej jeździe.
~SJ121
Hatchback 5d Facelifting 1.2 DOHC 85KM 63kW
Spalanie jest na dobrym poziomie, biorąc pod uwagę, że mój styl jazdy jest daleki od ekonomicznego. Jeśli chodzi o pozostałe koszty to wiadomo, że serwis ASO do najtańszych nie należy.
~sanchoze
Hatchback 5d Facelifting 1.2 DOHC 85KM 63kW
Nie podobaja mi sie wskazania spalania ktore przeklamuja rzeczywistosc o 20%, za to daje mega duzego minusa.
~Delamore
Hatchback 5d Facelifting 1.2 DOHC 85KM 63kW
Częste wizyty w serwisie są narazie darmowe - w ramach gwarancji - pierwszy przegląd ok 800 zl.
~Paweł
Wszystkie dane według komputera