Lista ocen Hyundai i30 I CW Facelifting (14) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~balzac
CW Facelifting 1.6 CRDi 90KM 66kW
Minusem są bardzo często palące się żarówki H7 (co ok. 2 miesiące musisz wymienić przynajmniej 1 żarówkę), co wymaga wymontowania reflektora (zajmuje ok. 10 min.). Warto zrobić to samemu, bo ASO liczy sobie 70 zł. Jedyna usterka poza żarówkami, to problem z uruchomieniem silnika, który związany był z wadliwym chipem w stacyjce, który w ramach gwarancji został wymieniony za darmo i nigdy więcej się nie powtórzyło.
~MarcinK
CW Facelifting 1.6 CRDi 115KM 85kW
Zniszczyłem pokrętło od klimateonika łatwo je wcisnąć... żarówki tylko long liry i spokój na 2lata w kabinie leży bo zwykle się palą szybko
~AlVander
CW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Za krótko mam auto żeby się coś posypało. Popuściła mi linka od hamulca ręcznego, ale to normalne więc stawiam ocenę najwyższą - w ciągu roku nic nie nawaliło.
~Mariusz
CW Facelifting 1.6 CRDi 115KM 85kW
Na przestrzeni 7 lat użytkowania była tylko jedna usterka kabli akumulatora, która dość sprawnie została wymieniona w ASO.
~Andrzej
CW Facelifting 1.6 CRDi 90KM 66kW
Na razie brak - serwis nic nie znalazl. Ale nie wiem co poprzedni wlasciciel robil w trakcie przejachanych wczesniej 60 tys km
~Krzysztof
CW Facelifting 1.6 CRDi 115KM 85kW
pęknięta linka klamki drzwi kierowcy, przepalające się czasem żarówki świateł mijania
~Kris
CW Facelifting 1.6 CRDi 90KM 66kW
Kilka drobiazgów, usuniętych na gwarancji, nie przeszkadzajacych w większym stopniu eksploatacji.
~new
CW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
na razie ok zobaczymy co będzie dalej i to zdecyduje czy kolejny mój samochód będzie marki Hyundai.
~piotrulex
Ma kilka miechów, jakieś 8 i nastukane raptem 40 tysi, nic sie nie psuje
~Kobra
CW Facelifting 1.6 CRDi 90KM 66kW
Czujnik stop, silniczek tylnej wycieraczki.
Hyundai i30 I CW Facelifting